27. bölümde neler olacak? Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 26. son bölüm izle!

Yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenen Savaşçı dizisi 26. bölümünde aksiyon dolu sahneleri ile izleyicinin beğenisini topladı. Yeni bölümde neler olacağını merak edenler Savaşçı 27. bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Son bölümde Kılıç Timi, gelen istihbaratlar doğrultusunda, Temo’yla bağlantısı belirlenen teröristleri ele geçirmek için harekete geçer. . Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı son bölüm özeti ve izleme linki...

27. bölümde neler olacak? Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaşçı 26. son bölüm izle!

Son bölümde yaşananların ardından Savaşçı yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyor. İzleyicler Savaşçı son bölümü ile ekran karşısına kilitlendi. Yüzbaşı Haydar üniformasından vazgeçecek mi merak edenler yeni bölüm fragmanında cevabı arıyor.  Kağan'ın devreye girmesi Haydar'ı bir kez daha düşünmeye itiyor. Peki heyecanlı olayların ardından merak edilen Savaşçı 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SAVAŞÇI SON BÖLÜM ÖZETİ

Kırlangıç Paşa, Pia'yla ilgili şüphelerinde haklı mı çıkıyor? Pia'nın Albay Kopuz'un hayatına girmesi, Temo'nun büyük planının bir parçası mı? Pia'nın evinde her şeyden habersiz bulunan Kopuz Albay için şimdi ölümle yaşam arasında ince bir çizgi vardır.

Yüzbaşı Haydar ise yıllarca gururla üzerinde taşıdığı üniformasından vazgeçmeye kararlıdır. Yörük Haydar'ın istifa etmesini önlemek sandıkları kadar kolay olmayacak ama Kağan'ın devreye girmesi Haydar'ı bir kez daha düşünmeye itecektir.

SAVAŞÇI 26. BÖLÜM İZLE!

Bu arada Kılıç Timi, gelen istihbaratlar doğrultusunda, Temo'yla bağlantısı belirlenen teröristleri ele geçirmek için harekete geçer. Gerilimin gittikçe tırmandığı bu operasyonda, gelişen olaylar timi ölümle burun buruna getirirken, Kılıç Timi'nde silinmeyecek izler bırakacaktır…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLADISAVAŞÇI 27. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.