İstanbullu Gelin yeni fragman geldi mi? İstanbullu Gelin 27. son bölüm izle! Süreyya’dan Faruk’a büyük ders!

Süreyya'dan Faruk'a ders! 27. bölümde Gün yüzüne çıkan tehlikeli gerçekle şok olan Esma iki koldan harekete geçer. İstanbullu Gelin izleyicileri her bölümün ardından yeni bölümde neler olacağının tüyolarını araştırıyor. Peki 28. bölüm fragmanı geldi mi? İşte İstanbullu Gelin 27. son bölüm özeti, izleme linki ve merak edilenler...

İstanbullu Gelin yeni fragman geldi mi? İstanbullu Gelin 27. son bölüm izle! Süreyya’dan Faruk’a büyük ders!

Her hafta reyting listelerinin başında yer alan İstanbullu Gelin yeni fragmanı son bölümün aradından Google üzerinden araştırılıyor. 28. bölüm fragmanını hemen izlemek isteyen İstanbullu Gelin takipçileri yeni bölümde neler olacak merak ediyor. Son bölümde Akif ve Senem kalkıştıkları işte çetin bir mücadele verirler. 27. bölümde Gün sonunda gerçekleşen bir buluşma hem Faruk'ta hem de Süreyya'da soğuk duş etkisi yaratacaktır. Peki 28. yani yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Neler olacak? İstanbullu Gelin son bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, sevilen dizi “İstanbullu Gelin” milyonları yine ekran başına kilitledi. Süreyya’nın yeğenine sahip çıkıp ona annelik yaptığı duygu dolu anlar bölüme damgasını vurdu.

İstanbullu Gelin, geçen hafta AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Dizi, AB izleyici kitlesinde 8.47 izlenme oranı ve 19.72 izlenme payı; ve 20+ABC1’de 7.92 izlenme oranı ve 17.91 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu.

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enverin paylaştıkları StarTv'nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin her bölümü, ardından da yeni bölüm fragmanı takipçileri tarafından araştırılmaya başlıyor. İstanbullu Gelin 28. bölüm yani yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından bekleniyor. Dizinin takipçileri şimdi yeni bölümün fragmanını bekliyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanının dizinin yayın günü yakınlaşınca yayınlanması bekleniyor. İstanbullu Gelin yeni fragmanı yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN 28. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İstanbullu Gelin' Orta Avrupa'da da büyük ilgi görürken Romanya'da ise izlenme rekoru kırdı. Romanya'nın ünlü şov programlarını ve dizilerini geride bırakan ‘İstanbullu Gelin' dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü 1 milyon 300 bin Romen tarafından izlendi. Ülkenin en çok izlenen şov programı ‘Romanya'nın sesi' 1 milyon 200 bin izleyici ile ikinci sırada yer aldı. “İstanbullu Gelin” güçlü oyuncu kadrosu ve merak dolu gelişmeleriyle Cuma akşamları Star'da.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Öğrendiği büyük sır Esma’yı harekete geçiriyor! Faruk ve Süreyya’yı büyük bir sürpriz bekliyor. İstanbullu Gelin son bölümü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN 27. BÖLÜM İZLE!

Gün yüzüne çıkan tehlikeli gerçekle şok olan Esma iki koldan harekete geçer. Yeni öğrenilen bir gelişme Süreyya ve Faruk arasında büyük gerilim yaşanmasına sebep olur. Süreyya, Faruk'u zor bir durumla yüzleşmek zorunda bırakır. Arka arkaya aldığı umulmadık darbelerle sarsılan Adem kritik seçimlerin eşiğine gelir. Akif ve Senem kalkıştıkları işte çetin bir mücadele verirler. Gün sonunda gerçekleşen bir buluşma hem Faruk'ta hem de Süreyya'da soğuk duş etkisi yaratacaktır.