Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
29 Ekim’de şampiyonluk için yarışacak!
29 Ekim’de şampiyonluk için yarışacak!
17 sene önce çıkardığı ‘Aşk Payını Aldı’ adlı albümüyle büyük bir çıkış yakalayan, ‘Doktorlar’ dizisiyle hayran kitlesini artıran Kutsi, son dönemde ‘Kalbimdeki Deniz’ dizisiyle adından söz ettiriyor.
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 29 Temmuz 2017 - 03:57

Dizide, at çiftliğinde çalışan Mirat'ı canlandıran Kutsi, atlara merakı aşka dönüşünce lisanslı bir sporcu olmuş. 29 Ekim Kupası'nda yarışacak ünlü şarkıcıyla bir araya geldik; atları, aşkını, ilişkisini ve dizisini konuştuk…

– Öncelikle ‘Kalbimdeki Deniz' dizinizden bahsedelim…
Bana proje ilk geldiğinde Mirat karakterini çok sevdim. Bir de işin içinde atların olduğunu öğrenince hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Herkes tarafından da sevilmiş olsa gerek her hafta ilk üçün içindeydik. Şimdi de yeni sezona hazırlanıyoruz…

at

– Son günlerde zamanınızın çoğunu atlarla çiftlikte geçiriyorsunuz. Bu sevgi diziyle birlikte mi başladı?
Diziyle birlikte atlara olan merakım aşka dönüştü. Eğitim aldım, hatta Türkiye Binicilik Federasyonu'ndan sporcu kimliğim geldi, lisans aldım. Şu an yarışmacı lisansım bile var.

– Yarışmalara katılacak mısınız?
Evet. Kendi kategorimde, 29 Ekim Cumhuriyet Kupası'na hazırlanıyorum. Yeni başlayanlarda, 1 metreye 1.10 metre engel atlama yarışına katılacağım.

Feyza ile hakkımızdaki haberlere gülüyoruz

feyza-cipa-kutsi

– Biraz da sevgiliniz Feyza Çıpa ile ilişkinizden konuşmak istiyorum. Hakkınızda çıkan pek çok haber var…
İlişkimiz güzel gidiyor… ‘Ayrıldılar', ‘Barıştılar', ‘Küstüler' gibi haberlere gülüp geçiyoruz. Her şey herkesin bildiği gibi değil. Tüm ilişkilerde inişler çıkışlar oluyor ama önemli olan saygı, sevgi ve anlayış içinde ilerleyebilmek. Feyza'yla bunu başardığımızı düşünüyorum.