Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
3 Aydır gizlenen aşk belgelendi! Murat Dalkılıç ve Hande Erçel önceki akşam…
3 Aydır gizlenen aşk belgelendi! Murat Dalkılıç ve Hande Erçel önceki akşam…
Murat Dalkılıç ve Hande Erçel önceki akşam Ortaköy'deki bir mekanda görüntülendi. Böylece 3 aydır bir türlü görüntülenemeyen aşıkların birlikte ilk fotoğrafları da basına yansımış oldu. İkili patlayan flaşları görünce çok şaşırdı... İşte o fotoğraflar...
Magazin 17 Şubat 2018 - 13:38

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel sonunda görüntülendi. Ortaköy’deki bir mekanda 5 saat kalan ikili uzun ve keyifli bir sohbet ettiler. Merve Boluğur’dan dört ay önce boşanan Murat Dalkılıç’ın adı bir süredir oyuncu Hande Erçel’le anılıyordu. İşte ikilinin magazin basınına yansıyan o fotoğrafları…

muratdalkilichandeercel2

SONUNDA ORTAYA ÇIKTILAR

Merve Boluğur’dan dört ay önce boşanan Murat Dalkılıç’ın adı bir süredir oyuncu Hande Erçel’le anılıyordu. Aynı eve taşındıkları iddia edilen ikili Ortaköy’deki bir mekanda ortaya çıktı.

muratdalkilichandeercel3

SAMİMİ VE KEYİFLİYDİLER

Arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen çiçeği burnunda çift, oldukça samimi görünüyordu.

muratdalkilichandeercel880

SORULARI YANITLAMADILAR

Ünlü çift çıkışta karşılarında gazetecileri görünce büyük şok yaşadı. Soruları yanıtsız bırakan ve hızla araçlarına yönelen ikiliden Dalkılıç’ın sevgilisinin yanı yerine öne oturması dikkat çekti.