Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
30 Mart Beyaz Show konukları ve fragmanı… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?
30 Mart Beyaz Show konukları ve fragmanı… Beyaz Show saat kaçta başlayacak?
Beyaz Show'un 30 Mart konukları belli oldu. Beyaz Show bu hafta da birbirinden renkli kişiliklere ev sahipliği yapacak. Ayrıca 30 Mart Beyaz Show yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Beyaz Show konukları bu hafta kimler olacak? Program saat kaçta başlayacak? İşte ayrıntılar...
Magazin 30 Mart 2018 - 11:20

20 yılı aşkın süredir cuma geceleri yayınlanan Beyaz Show bu akşam yine izleyicileri ile buluşacak. yayınlanan 30 Mart yani bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı ile Beyaz Show'un konukları da belli oldu. Merak edilen konukların isimlerini ve Beyaz Show’un bu akşam saat kaçta yayınlanacağı haberimizde… İşte yeni bölüm fragmanı

BEYAZ SHOW KONUKLARI KİMLER?

Beyaz Show'un bu haftaki konukları belli oldu. Yarın akşam ekrana gelecek olan Beyaz Show'a Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Rafet El Roman Seren Serengil, Cengiz Semercioğlu, Ümit Erdim ve Bilgehan Demir konuk olacak.

Magazin dünyasının ünlü ismi Seren Serengil, Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Rafet El Roman, gazeteci Cengiz Semercioğlu, tiyatro ve dizi oyuncusu Ümit Erdim, spor spikeri ve yapımcısı Bilgehan Demir konuk oluyor.

30 MART BEYAZ SHOW FRAGMANI

BEYAZ SHOW SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Beyaz Show'a bu hafta Seren Serengil, Rafet El Roman, Cengiz Semercioğlu, Ümit Erdim, Bilgehan Demir ve Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi konuk oluyor! Beyaz Show 23 Mart 2018 Cuma akşamı canlı yayınla saat 23.45’te Kanal D’de!