Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
300 bin liralık dizi çöpe gitti
300 bin liralık dizi çöpe gitti
Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan, geçtiğimiz günlerde jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda  Marmaris’deki evinde yüklü miktarda uyuşturucu yakalatarak gözaltına alınmıştı. Erdoğan’ın TMC film tarafından mart ayında çekimlerine başlanılan ‘Meryem’ isimli dizide yer aldığı ortaya çıktı.
Emre ÇEVİK
Magazin 29 Nisan 2017 - 00:36

Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan, geçtiğimiz günlerde jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda  Marmaris'deki evinde yüklü miktarda uyuşturucu yakalatarak gözaltına alınmıştı. Erdoğan'ın TMC film tarafından mart ayında çekimlerine başlanılan ‘Meryem' isimli dizide yer aldığı ortaya çıktı.

YENİDEN ÇEKİLECEK

Bölüm başına 7 bin lira alan oyuncunun önemli rollerden birinde olduğu ve şirketin bu nedenle şu ana kadar çekilen 4 bölümü çöpe attığı ortaya çıktı. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı dizide Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Serenay Aktaş ve Açelya Topaloğlu gibi ünlü oyuncular da yer alıyordu. Çekimlerine yeniden başlanacak dizi için bugüne kadar harcanan 300 bin lira da boşa gitmiş oldu.

8

Baba olduğunu yeni öğrenmişti

Selim Erdoğan'ın geçtiğimiz ay bir kızı olmuştu. Erdoğan'ın baba olma hikayesi de son derece ilginç. Sosyal medya hesabından tanıştığı bir kadınla birlikte olan oyuncu, baba olduktan sonra DNA testi yaptırmış ve bebeğin kendi kızı olduğunu öğrenmişti.

Son güncelleme: 08:06 - 29.04.2017