Sözcü Plus Giriş

Vatanım Sensin 35. yeni bölüm fragmanı: Hilal zor durumda! Hilal’i kurtaracak isim Azize mi? Vatanım Sensin 34. bölüm izle…

Vatanım Sensin'de yeni bölüm dün akşam nefes kesti ve yeni gelişmeler dikkat çekti. Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanında Hilal çok zor durumda kalıyor. Hilal'in kaçırılmasının ardından Hilal'i kurtarma görevi Azize'ye mi düşecek? İşte Vatanım Sensin 35. bölüm fragmanı...

null
Güncellenme: 08:43, 24/11/2017
Vatanım Sensin 35. yeni bölüm fragmanı: Hilal zor durumda! Hilal’i kurtaracak isim Azize mi? Vatanım Sensin 34. bölüm izle…

Vatanım Sensin’de efeler harekete geçiyor, fakat hain güçler efelerin arasındaki birliği bozmaya çalışıyor. Vatanım Sensin 35. bölüm fragmanında Hilal zor durumda kalıyor ancak sürpriz şekilde Hilal’i kurtaracak isim Azize olacak gibi görünüyor. Vatanım Sensin 35. bölüm fragmanını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Vatanım Sensin 34. son bölümünde Filippos’un milli mücadeleye indirdiği darbe, Dağıstanlı ile meclisine davet ettiği diğer efeleri birbirine düşürür. Öte yandan Cevdet’in hayatını kurtaran Azize, üst üste felaketler yaşayan Dağıstanlı tarafından ihanetle suçlanıp kendi canıyla sınanacaktır. Yaşananların ardından merak edilen Vatanım Sensin 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vatanım Sensin son bölümde neler oldu?

İŞTE VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran Vatanım Sensin bu sezona da ile bomba gibi başladı. Yeni sezon 3. bölüm olan 35. bölüm fragmanında heyecan doruktan inmiyor…

 

O3 Medya yapımcılığında, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer'in yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak'ın yer aldığı dizi, merakla beklenen ikinci sezonu ile yine adından çokça söz ettirecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vatanım Sensin 34. Bölümde Cevdet, gitgide daha vahim bir hale gelen İzmir’de kızlarını kontrol edebilmek için evlendirmek istiyor; Yunan Ordusu ile efeler çatışmaya giriyor!

İlginizi ÇekebilirBakın Vatanım Sensin'deki Yanık Efe kim çıktı?Bakın Vatanım Sensin'deki Yanık Efe kim çıktı?

Savaş, İzmir’i her geçen gün daha da kötü etkilemektedir. Sevr Antlaşması’nın kabul edilemeyecek maddeleri, Türk halkının umutlarını kırmaktadır. Azize’yi öldü bilen Cevdet, artık kızlarıyla baş etmekte zorluk yaşamaya başlar. Hilal ile Yıldız’ın, uygun gördüğü kişilerle izdivaç kurmalarını zor koşar. Bu hadise karşısında Hilal, zor anlar yaşar ve Leon ile yüzleşmek için sinemada buluşurlar. Leon’un neden Yunan üniforması giydiği konusunda cevaplara ihtiyacı vardır. Aşağıdaki linkten yayınlandığı anda Vatanım Sensin yeni bölümü izleyebilirsiniz.

VATANIM SENSİN 34. BÖLÜM İZLE!

Yunan Kumandan Filippos ise Dağıstanlı’nın evine saldırmaya hazırlanır. Cevdet zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Zira bu atak, savaşın gidişatını doğrudan etkileyecektir.

İlginizi ÇekebilirVatanım Sensin yeni karakteri Dağıstanlı kimdir? Tarihte Dağıstanlı var mı?Vatanım Sensin yeni karakteri Dağıstanlı kimdir? Tarihte Dağıstanlı var mı?
Yayınlanma Tarihi:23:13,