Vatanım Sensin’de nefes kesen sahne! 36. yeni fragman yayınlandı! Vatanım Sensin 35. son bölüm izle!

Vatanım Sensin son bölümde Hilal kaçırılıyor. Dağıstanlı ve Efeler de dahil olunca işler iyice karışıyor. Azize ve Cevdet Dağıstanlı'nın çiftliğinde birbirinden habersiz kızlarını kurtarmaya çalışıyor. Vatanım Sensin'de 2 bölümdür dizi biter bitmez fragman yayınlanıyordu. Peki dün akşam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Vatanım Sensin 35. son bölümün ardından 36. yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Vatanım Sensin 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte son bölüm özeti..

Vatanım Sensin’de nefes kesen sahne! 36. yeni fragman yayınlandı! Vatanım Sensin 35. son bölüm izle!

Vatanım Sensin yeni fragman geldi mi soruları son bölümün ardından Google üzerinden araştırılıyor. Vatanı için canlarını, ailelerini feda eden İzmir halkının hikayesini anlatan Vatanım Sensin 35. bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde Dağıstanlı’nın çiftliğinde kalmak zorunda olan Azize, “Yanık Efe” bildikleri Tevfik ile yeniden karşılaşır. Heyecanla beklenen 36. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziyi izleyenler yeni  fragmanı beklerken izleyemeyenler ise 35. bölümü internetten nasıl izlerim sorusuna yanıt arıyor. Peki Vatanım Sensin 36. yeni bölüm fragman geldi  36. bölümde neler olacak? İşte son bölümde yaşananlar…

VATANIM SENSİN 36. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


O3 Medya yapımcılığında, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer’in yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı dizi, merakla beklenen ikinci sezonu ile yine adından çokça söz ettirecek.

Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner, o ünlünün kuzeni çıktı İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner, o ünlünün kuzeni çıktı


SON BÖLÜM ÖZETİ

Cevdet, kaçırılan kızı Hilal’i arıyor! Azize, yeniden karşılaştığı Tevfik’i vuracak mı?

Leon, babası Vasili’nin Halit İkbal’in bulunmasına yönelik verdiği görevin aslında başarıyla sonlandığını Cevdet ile paylaşır. Halit İkbal gerçeğini anlattığında ise Cevdet’in yüzünde büyük şaşkınlık belirir.

VATANIM SENSİN 35. BÖLÜM İZLE!

Dağıstanlı’nın çiftliğinde kalmak zorunda olan Azize, “Yanık Efe” bildikleri Tevfik ile yeniden karşılaşır. Kendisine ve ailesine büyük kötülükler eden Tevfik’i gördüğünde direkt yüzüne silahı doğrultur. Tevfik, türlü laf oyunlarıyla yine Azize’yi kandırmaya çalışmaktadır.

KOREL İSYAN ETTİ

Dizideki tecavüz sahneleri sonrasında oyunculuğuyla daha çok konuşulmaya başlanan Bergüzar Korel, konuyla ilgili soru üzerine “Biz dizide her şeyi tüm gerçekliğiyle ekrana getirmeye çalışıyoruz. Bunlar da o dönemdeki kadınların yaşadığı gerçek olaylar. Bence konuşulması gereken daha önemli sahneler var” dedi. Dizide eşi Halit Ergenç’le başrolü paylaşan oyuncu, rolünün azaltılmasını istediği yönündeki haberlere de yanıt verdi: “Ben rolümün değil, çalışma süremin biraz azaltılmasını istedim. Sonuçta aynı evden iki kişi çalışıyoruz. Ben de o evin annesi olduğum için, böyle bir istediğim oldu. Oğlum Ali’yle daha fazla vakit geçirmem gerekiyor.”

Korel, “Ali’ye kardeş gelir mi?” sorusunu ise “Allah nasip ederse gelecek ama şu an için öyle bir şey yok” diye yanıtladı.

Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner çocukken de ekrandaymış! İlginizi Çekebilir Vatanım Sensin'in Hilal'i Miray Daner çocukken de ekrandaymış!