Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
4 yıldır komada yaşam mücadelesi veren Kenan Işık’ın son durumu nasıl?
4 yıldır komada yaşam mücadelesi veren Kenan Işık’ın son durumu nasıl?
Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Kenan Işık, 2014 yılının Mart ayında, İstanbul'da gittiği spor salonunda ayağının kayması sonucu yere düşmüş ve başını çarpmıştı. Beyin kanaması geçiren Kenan Işık 4 yıldır yaşam mücadelesi veriyor. Komada yaşam mücadelesini sürdüren usta sanatçının tedavisi evinde devam ediyor. Kenan Işık'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
Magazin 3 Nisan 2018 - 10:38

Dört sene önce 21 Mart’ta gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşen ve kafasını sert zemine çarptıktan sonra komaya giren Kenan Işık’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Çarpmanın ardından Amerikan Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alınan Kenan Işık 3,5 saatlik operasyonun ardından yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmıştı. Daha sonra Kenan Işık’ın tedavisine Almanya’da devam edilmeye başlanmıştı. Kenan Işık'ın tedavisi şu an evinde devam ediyor.