Sözcü Plus Giriş

42 yıldır ablası zannettiği kadın annesi çıktı

Özel bir TV kanalında yayınlanan Seda Sayan'ın reality şovuna konuk olan Kader Bey, 42 yıldır ablası bildiği kadının annesi çıktığını belirterek, hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşırttı. Program son günlerde reyting istismarı içerikleriyle toplumun tepkisini çekiyor.

null
Güncellenme: 12:14, 24/11/2017
42 yıldır ablası zannettiği kadın annesi çıktı

Özel bir TV kanalında Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu programa konuk olan Kader Bey, itiraflarıyla hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğrattı.

ABLASI ZANNETTİĞİ KADIN ANNESİ ÇIKTI
42 yıldır anneannesini annesi olarak bildiğini belirten Kader Bey, şoke eden gerçeği birkaç yıl önce ablası olarak bildiği öz annesinin itiraf ettiğini söyledi.

“ANNEMLE RIZASI DIŞINDA BERABER OLMUŞ”
Babasıyla canlı yayında yüzleşmek istediğini belirten Kader Bey, filmlere konu olacak hayat hikayesini şöyle anlattı: “İstenmeyen bir çocuğum, bir devlet memuru annemle rızası dışında beraber olmuş. Annem sonradan bir başka biriyle evlenince eşi bu durumu kabullenememiş ve beni anneanneme vermişler.”

Seda Sayan ile Uğur Arslan, son günlerde reyting uğruna ekrana yansıttıkları skandallarla gündem olmaya devam ediyor. İkili, son olarak ‘Yoğurtçu Bayram’ rezaletiyle toplumun tepkisini çekti. Programda reyting uğruna 14 yaşında bir kızın babasının başka bir adam olduğu DNA testiyle milyonların önünde açıklanmıştı. Haberin ayrıntılarını aşağıdaki ilgili haber linkinden okuyabilirsiniz.

İlginizi ÇekebilirYoğurtçu Bayram rezaletinde flaş gelişme!Yoğurtçu Bayram rezaletinde flaş gelişme!

 

Yayınlanma Tarihi:11:50,