4N1K 1 filmi konusu ne? 4N 1K 1 oyuncuları kim?

4N1K 1 zorlukları birlikte aşan beş arkadaşın maceralarını ele alan gençlik filmi olarak 2017 yılında sinemalarda seyirci karşısında çıktı. Dizisinden önce sinemaya uyarlanan Büşra Yılmaz'ın kitabı 4N1K kitabı oyuncu kadrosu ve filmin konusu merak ediliyor. İşte 4N1K 1 konusu ve oyuncuları...

4N1K 1 filmi konusu ne? 4N 1K 1 oyuncuları kim?

4N 1K 1 filminde çocukluk yıllarından beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen 5 kişilik arkadaş grubun gençliğe adım atmaları ile başlayan aşk ve gönül işlerinin zorlu gidişatına tanık oluyoruz. Komedi, romantik ve gençlik türündeki filmin yönetmenlik koltuğunda Deniz Coşkun oturuyor. Peki 4N1K 1 filmi konusu ne? 4N 1K 1 oyuncuları kim?

4N 1K 1 KONUSU

Yaprak, beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, çocukluktan beri arkadaş olan 5 kişilik gruptaki tek kızdır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz’un yanında adeta bir erkek gibi büyüyen genç kız Yaprak, Barış ile tanışınca bambaşka bir dünyaya adım atar. Yaşıtı genç kızların dünyasını ve kendisini daha iyi tanıması gerekmektedir ve bu nedenle Yaprak zor bir seçim yapma aşamasına gelecektir.

Film, genç yazar Büşra Yılmaz'ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K ‘nın beyazperde uyarlamasıdır. Filmin yapımcılığını ise Fabrika Yapım firması üstleniyor.

4n1k-oyunculari

4N1K OYUNCULARI

Deniz Coşkun’un senaryoya uyarlayıp yönettiği filmin başrollerinde Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cemrehan Karakaş yer alıyor.