Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
4N1K İlk Aşk 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 4N1K İlk Aşk 1. bölüm izle!
4N1K İlk Aşk 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 4N1K İlk Aşk 1. bölüm izle!
Başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Eslem Akar ve Sina Özer'in paylaştığı 4N1K İlk Aşk 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fox TV'nin yeni dizisinde çetenin maceraları işleniyor. İşte yeni bölüm tanıtımı, diziye dair yeni gelişmeler ve 4N1K İlk Aşk 1. bölüm izleme linki...
Magazin 11 Temmuz 2018 - 12:11

Fox TV’nin yeni dizisi 4N1K İlk Aşk 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda erkeklerin kızlara farklı yöntemlerle ilan-ı aşk etmesi konu alınıyor. İşte yeni bölüm tanıtımı, 4N1K İlk Aşk 1. bölüm izleme linki ve son bölümde neler olmuştu sorusunun yanıtı…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barış'ın sürekli Yaprak'ın etrafında olması sonunda Ali'yi harekete geçirir. Yaprak için yazdığı İlk Aşk adlı şarkısını bitiren Ali, bestesini ilk dinleyenin aşık olduğu kız olacağını açıklar. Sırtındaki gitarı gören Barış fırsatı kaçırmaz, Ali'ye meydan okur. İkili gitarla karşılıklı kapışır. Fakat bu kapışma Ali'nin planlarını alt üst eder. Yaprak'a kendini affettirmek isteyen Barış gizlice odasına girer. Amacı aldığı çiçeklerle ona sürpriz yapmaktır. Ancak odasında uyuya kalınca işler fena karışır.

Müdür'ün Oğuz'un annesi Zeliş ile ilişki yaşadığını sanan Sinan, onu tehdit eder ve bir teklifte bulunur. Ancak bu teklif Müdür ile Melike'nin arasında yeni bir krize yol açar.

Merve'nin gönlünü almak için her yolu deneyen Gökhan ise çaresizdir. Ece'den her geçen gün daha da hoşlanan Sinan, onunla yakınlaşabilmek için elinden geleni ardına koymaz. Yaprak'ta uyuyakaldığı gece motoru çalınan Barış'ın başı polis ile derde girer. Her şey Yaprak'ın vereceği ifadeye bağlıdır. Barış'ın babası Tekin, Ali'yi annesinden uzaklaştırmak için beklenmedik bir hamle yapar.

4n1k-2-1

4n1k-2-2
4N1K İLK AŞK 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI