Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
4N1K İlk Aşk 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 4N1K İlk Aşk son bölüm izle!
4N1K İlk Aşk 5. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! 4N1K İlk Aşk son bölüm izle!
Fox TV'nin yeni yaz dizilerinden 4N1K İlk Aşk 5. yeni bölüm için iki fragman yayınlandı! Başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Cİhan Şimşek ve Sina Özer gibi genç oyuncuların paylaştıığı dizinin 5. bölüm 2. tanıtımını ve 4N1K İlk Aşk son bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz.
Magazin 1 Ağustos 2018 - 08:37

4N1K İlk Aşk’ın 5. yeni bölümünde Ali'nin şarkıyı Bade'ye çaldığını gören Yaprak şaşkındır. Bu yanlış anlamayı düzeltmek isteyen Ali, Bade'nin tuzağına düşer. İşte 5. yeni bölüm tanıtımı ve 4N1K İlk Aşk son bölüm izleme linki…

4n1k-5-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ali'nin şarkıyı Bade'ye çaldığını gören Yaprak şaşkındır. Bu yanlış anlamayı düzeltmek isteyen Ali, Bade'nin tuzağına düşer. Ona iyilik yaptığını zannederek okulda bir kaç gün erkek arkadaşı gibi davranmayı kabul eder. Yaptıkları yüzünden pişman olan Barış, Yaprak'a kendini affettirmek için her yolu dener. Hatta sürprizlerle dolu bir mektup bile yazmayı başarır. Annesi ile yüzleşen Sinan, ona rest çeker. Ece'ye gittikçe daha çok kapılan Sinan annesi ile müdürü ayırdığına emindir.

4n1k-5-2-2
Fizik hocasının icadı yalan makinesi ise okulda işlerin daha da karışmasına neden olur. Gökhan ve kız arkadaşının başına ise beklenmedik bir kaza gelir. Elleri birbirine yapışan ikili her şeyi birlikte yapmak zorunda kalır. Yaprak'a olan aşkının karşılıksız olduğunu düşünen Ali, beklenmedik bir karar alır. Bu kararından vazgeçirmek için Yaprak, Ali'ye yetişmek zorundadır.

4N1K İLK AŞK 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 


4N1K İLK AŞK SON BÖLÜM İZLE!