Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
4N1K İlk Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4N1K İlk Aşk 6. son bölüm izle
4N1K İlk Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 4N1K İlk Aşk 6. son bölüm izle
Yaz dizilerindeN 4N1K İlk Aşk 7. yeni, bölüm fragmanı son bölümde yaşanan gelişmelerin ardından merak konusu oldu. İzleyiciler 4N1K İlk Aşk 6. son bölümünde Barış'ın tavırları izleyiciyi şaşırttı. Peki FOX TV'nin yeni dizisi 4N1K İlk Aşk yeni bölüm fragmanı yayında mı?
Magazin 10 Ağustos 2018 - 23:12

4N1K İlk Aşk son bölümde Ali'yi bıçaklayanlarla telefonda görüşen Barış ise davranışları ile şüpheli davranışları ile dikkat çeker. Yoksa yine her şeyin arkasında o mu vardır? 7. bölümde merak edilen ilk ipuçları yeni bölüm fragmanının yayınlanması ortaya çıkacak. Peki 4N1K yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarfından yayınlandı mı?

4N1K İLK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali çok kan kaybetmiştir. Barış'la Yaprak onu zar zor hastaneye yetiştirmeyi başarılar. Ali'nin uğradığı saldırı ve yaralanma haberi okulda bomba etkisi yaratır. Tüm çete ve onu sevenler soluğu hastanede alır. Ela, Tekin ve Jülide de gelirler. 4N1K İlk Aşk son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

4N1K İLK AŞK SON BÖLÜM İZLE

Jülide, Ali'ye olanlar için Ela'yı suçlar. Çok kan kaybeden Ali için özellikle ilk 24 saat çok kritiktir. Onu uyandırmak için herkes kendince seferber olur. En zor görevde Yaprak ve Barış'tadır.

Ali'yi küçükken uyandırmak için ailesinin dinlettirdiği şarkıyı bulmaya çalışırlar. Artık hiç bir yerde ne CD'si ne de kaseti olmayan şarkıyı Ali'ye dinletebilmek için eski şarkıcının peşine düşerler. Ali'yi bıçaklayanlarla telefonda görüşen Barış ise davranışları ile şüpheli davranışları ile dikkat çeker. Yoksa yine her şeyin arkasında o mu vardır

Son güncelleme: 17:20 - 22.08.2018