6. bölümde neler olacak? Kadın dizisi yeni fragman yayınlandı! Kadın 5. son bölüm izle!

Kadın 5. son bölümün ardından izleyiciler Kadın 6. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Kadın dizisi yeni fragman geldi. Son bölümde Yeliz, Bahar’ı mutlu görmek istediği için ona kendince bir iyilik yapmayı planlamaktadır. Hatice, Şirin’in geçirdiği zor günlerden dolayı onu kırmak istemez ve Bahar ile arasına mesafe koyar. Kadın 6. yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı. Kadın son bölüm izleme yolları ve özeti...

6. bölümde neler olacak? Kadın dizisi yeni fragman yayınlandı! Kadın 5. son bölüm izle!

Kadın son bölüm bittiği gibi yeni bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi bu hafta da Google üzerinden araştırılıyor. Kadın 5. bölümü duygu dolu anlar ile geçerken Twitter'da yine TT listesine girdi. Son bölümde yaşana sürpriz gelişmelerin ardından Kadın yeni fragmanı dizinin takipçileri tarafından heyecan içinde bekleniyor. Son bölümde Hatice'nin, Enver'in ısrarları üzerine torunlarını yalnız bırakmak istememesiyle ise işler iyice karışacak ve Şirin yine bir şekilde bunu önleyecektir. Peki Kadın yeni fragman geldi mi? 6. bölümde neler olacak?

KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Kadın 5. bölümü ile yine nefes kesti. Hatice'nin Bahar ve çocuklarını eve almaması üzerine, Bahar bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştır. Hatice, Şirin'in geçirdiği zor günlerden dolayı onu kırmak istemez ve Bahar ile arasına mesafe koyar.

KADIN 5. BÖLÜM İZLE!

Jale'nin eski sevgilisi Sinan'ın ortaya çıkması üzerine Musa olanlardan şüphelenir. Yeliz, Bahar'ı mutlu görmek istediği için ona kendince bir iyilik yapmayı planlamaktadır. Ev sahibinin Bahar'ı evden çıkarmak istemesi üzerine Arif ile Bahar yine karşı karşıya gelir. Hatice'nin, Enver'in ısrarları üzerine torunlarını yalnız bırakmak istememesiyle ise işler iyice karışacak ve Şirin yine bir şekilde bunu önleyecektir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


Med Yapım ve MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi “Kadın”ın merakla beklenen 5. bölümü Salı akşamı izleyiciyle buluştu. Hande Altaylı'nın senaristliğini yaptığı, yönetmenliğini Merve Girgin'in üstlendiği ve dizinin başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı dizi, sosyal medyada da büyük ses getirdi. İzleyici tarafından beğeniyle izlenen dizi, geçtiğimiz akşam Twitter'da #Kadın etiketi ile TT listesine girerek ‘en çok konuşulanlar' arasına girme başarısını da elde etti.

KADIN 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin öyküsünü konu alan dizinin 6. bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

Loading...