5. Dalga filminde kimler oynuyor? 5. Dalga filmi konusu ve oyuncuları…

Dikkat çeken oyuncularıyla izleyicide merak uyandıran 5. Dalga filminde kimler oynuyor? İşte 5. Dalga filminin konusu ve oyuncuları…

5. Dalga filminde kimler oynuyor? 5. Dalga filmi konusu ve oyuncuları…

İnsan görünümlü uzaylılar tarafından dünyaya saldırı yapılır ve işler karışır. Geçtiğimiz yıllarda sinema salonlarında gösterimde olan 5. Dalga filmi televizyon ekranlarında da yayınlanıyor. 5. Dalga filminde kimler oynuyor? İşte 5. Dalga filminin konusu ve oyuncuları…

BEŞİNCİ DALGA FİLM KONUSU

İnsan görünümlü uzaylılar tarafından yapılan saldırıdan kurtulan genç bir kız, kaybolan erkek kardeşini aramaya koyulur. Kardeşini arama çalışmalarına uzaylı olup olmadığı belirsiz olan bir çocuk yardımcı olacaktır. Dünyanın sonunu getirecek olan 5. dalgadan kaçmak için başka çaresi kalmayan Cassie (Chloë Grace Moretz)'nin bu yabancıya güvenmekten başka çaresi kalmamıştır.

5th Wave Rick Yancey’nin çok satan romanından esinlenerek Susannah Grant, Akiva Goldsman ve Jeff Pinkner tarafından yazılarak beyaz perdeye aktarıldı.

Başrollerini Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Ron Livingston, Maggie Siff, Alex Roe, Maria Bello, Maika Monroe ve Liev Schreiber’ın paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda J Blakeson oturuyor.

5. Dalga filmi konusu ve oyuncuları! 5. Dalga filminde kimler oynuyor?

BEŞİNCİ DALGA FİLMİNDE KİMLER OYNUYOR?

Chloë Grace Moretz – Cassie Sullivan
Nick Robinson – Ben Parish/Zombi
Ron Livingston – Oliver Sullivan
Maggie Siff – Lisa Sullivan
Alex Roe – Evan Walker
Maria Bello – Çavuş Reznik
Maika Monroe – Ringer
Liev Schreiber – Albay Vosch
Zackary Arthur – Sammy Sullivan
Tony Revolori – Dumbo
Talitha Bateman – Teacup

Loading...