Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
5 isim elemeye kaldı! Dokunulmazlık oyunundaki inanılmaz mücadelenin ardından eleme adayları belirlendi
5 isim elemeye kaldı! Dokunulmazlık oyunundaki inanılmaz mücadelenin ardından eleme adayları belirlendi
Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda nefes kesen bir mücadele vardı. Önceki gün üç eleme adayı belirleyen Gönüllüler, geride olduğu karşılaşmayı 9-9'a getirdi. survivor 2018'de dokunulmazlık oyununun kazananını belirleyecek olan son mücadelede en iyi erkek ve kadın yarışmacı yarıştı. İşte dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan çıkan eleme adayları ve Survivor son bölüm ayrıntıları...
Magazin 30 Nisan 2018 - 09:48

Survivor’da önceki gün dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler eleme adayı olarak Yağmur, Murat ve Birsen’i seçmişti. Dün akşam oynana mücadele Murat Ceylan’ın performansı ile geri dönüp dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler bir eleme adayı daha yazmaktan kurtuldu. Ünlüler oylama ile eleme adayı olarak Elif’i belirledi. Survivor’da son eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Mustafa Kemal’in yazdığı Yiğit oldu. Toplam 5 eleme adayı arasından gidecek isim bu akşam belirlenecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın Pazar akşamı ekrana gelen 58. bölümünde Acun Ilıcalı’nın sunduğu dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. İki takıın dengeli şekilde gittiği oyunda 9-9’luk beraberlik sağlandı. Son oyunda ise Murat ve Ümit Karan karşı karşıya geldi. Son oyunu almayı başaran Gönüllüler oyunu kazandı. Acun Ilıcalı Murat’ın performansını LeBron benzetmesi ile övdü.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Gönüllüler takımı tarafından yapılan oylama sonucu eşit sayıda oy alan Murat ve Yağmur ilk eleme adayları oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Hilmi Cem ise 3. eleme adayı olarak Birsen Bekgöz'ü seçti.

Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı gerçekleşen ikinci ada konseyiyle birlikte takım kararıyla Elif‘in adını verdi. Elif böylelikle ünlüler takımından çıkan 4. eleme adayı oldu.

Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Mustafa Kemal ise 5. eleme adayını belirledi. Mustafa Kemal kendi takımından Yiğit’in ismini verdi.
survivor-dokunulmazlik

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU

Alp Kırşan: Gördünüz düzenek bir demir parçasını tutuyorsunuz. Üzerine küpler eklenecek ve dengede tutmaya çalışacaksınız.

Mustafa Kemal, bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı oldu.

Alp Kırşan, dokunulmazlık kolyesini Mustafa Kemal'a teslim etti.5 isim elemeye kaldı! Dokunulmazlık oyunundaki inanılmaz mücadelenin ardından eleme adayları belirlendi

Son güncelleme: 10:13 - 30.04.2018