Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
65. Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması) birincisi, Fransa’yı temsil eden Iris Mittenaere oldu
65. Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması) birincisi, Fransa’yı temsil eden Iris Mittenaere oldu
2016 Kâinat Güzeli, Fransa'yı temsil eden Iris Mittenaere oldu. Miss France, tacını geçen yılın kazananı Filipinli Pia Alonzo'dan devraldı. 64 yıl sonra ilk kez bir Fransız güzellik tacını kazandı.
Burcu ÖZEN
Magazin 30 Ocak 2017 - 09:28

65. Miss Universe Güzellik Yarışması’nın kazananı belli oldu. 2016 Kainat Güzelli Fransa’yı temsil eden Iris Mittenaere oldu. Mittenaere’nin tacını geçen yılın birincisi Filipinli Pia Alonzo teslim etti.

Filipinler’de düzenlenen görkemli törende ikinci  Miss Haiti Jacque Pellisier; üçüncü ise Miss Colombia Andrea Tovar oldu.

Diş Hekimi Fakültesi öğrencisi 24 yaşındaki Mittenaere, birincilik haberini aldığı anda gözyaşlarına boğuldu. Bu yıl 65.’si düzenlenen yarışmada ilk kez bir Fransız, tacı kazandı.

guzellertacteslimimissfrancepiavemissfrance

GEÇEN YILA YANLIŞ ANONS DAMGA VURMUŞTU

missuniverse2015

Geçen yıl yarışmaya yanlış anons damgasını vurmuştu. Yarışmanın sunucusu Steve Harvey, birinciyi açıklarken yanlış anons yapınca birinci ve ikinci seçilen güzeller karışmıştı. Adı önce birinci olarak açıklanan Kolombiyalı güzel Ariadna Gutierrez Arevalo, düzeltmenin ardından tacını Filipinli Pia Alonzo Wurtzbach'a devretmek durumunda kaldı.

Son güncelleme: 15:23 - 30.01.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.