Siyah Beyaz Aşk 7. bölümde neler olacak? Yeni fragmanı yayında mı? Siyah Beyaz Aşk 6. bölüm izle!

Siyah Beyaz Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat ve Aslı başlarındaki sorundan kurtulabilecek mi? Siyah Beyaz Aşk dizisinde yaşanan duygu yüklü sahneler izleyiciyi hem ekrana kilitliyor hem de yeni bölümden bir sahne görebilmek için Siyah Beyaz Aşk yeni fragmanını araştırıyorlar. Ferhat'ın peşindeki adamlar, Aslı'nın endişelenmesine sebep olur. İşte ayrıntılar...

Siyah Beyaz Aşk 7. bölümde neler olacak? Yeni fragmanı yayında mı? Siyah Beyaz Aşk 6. bölüm izle!

Büyük beğeni ile takip edilen Siyah Beyaz Aşk dizisinin takipçileri son bölümün ardından yeni fragmanı izlemek istiyor. Peki Siyah Beyaz Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Ferhat, Aslı’nın da güvenliği için bir dağ evinin doğru yer olacağını düşünür. Fakat Ferhat’ın peşindekiler, o gizli yeri bularak saldırı düzenler. Aslı, tek başına saldırganlarla mücadele ederken; Ferhat ona yardım edebilecek mi? Aslı, dağ evinden sağ kurtulabilecek mi?  Peki Siyah Beyaz Aşk yeni fragman geldi mi? 7. bölümde neler olacak? İşte 6. son bölüm izleme yolu ve özeti…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Siyah Beyaz Aşk dizisi son bölümün bitmesi ile birlikte 7. yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten 7. yeni bölüm fragmanını yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan.

Birini değiştiremediğin noktada kader tersine döner. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Siyah Beyaz Aşk 6. bölümde Ebru’yu kurtarmak isteyen Aslı, Ferhat’ın dikkatinden kaçamıyor!

Yiğit ve Cem’le birlikte hareket eden Ebru, Namık Emirhan ve adamlarının gerçek yüzlerini ortaya çıkarmak için kendisini tehlikeye atar. Ferhat’ın odaya yapacağı baskını bilen Aslı, arkadaşı Ebru’yu kurtarabilmek için harekete geçer. Ferhat bir şeyler döndüğünü anlar ve Aslı’ya son uyarılarını yapmayı ihmal etmez. Aşağıdaki linkten Siyah Beyaz Aşk 6. son bölümünü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

SİYAH BEYAZ AŞK 6. BÖLÜM İZLE!

Öte yandan Ferhat ve Aslı büyük bir tuzağa düşerler. Düşmanları tarafından sıkıştırılan Ferhat ile Aslı’yı büyük bir tehlike beklemektedir.

Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncu kadrosu İlginizi Çekebilir Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu ve oyuncu kadrosu