7. Koğuştaki Mucize filmi konusu ne? 7. Koğuştaki Mucize Kore versiyonu oyuncuları kimler?

Geçtiğimiz yıl Türk yapımı olarak da vizyona giren “7. Koğuştaki Mucize” filminin orjinali olan Kore yapımı hali bu akşam TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Peki Kore versiyonunda 7. Koğuştaki Mucize filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

7. Koğuştaki Mucize filmi konusu ne? 7. Koğuştaki Mucize Kore versiyonu oyuncuları kimler?

Bir Güney Kore filmi olan 7. Koğuştaki Mucize filmi orjinal yapımı ile televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. İşte 7. Koğuşta Mucize filmi konusu ve oyuncuları…

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE KONUSU

Yong-Goo kızı Ye-Seung ile zeka özürlü olmasına rağmen mutlu mesut yaşarlar. Onlar her gün bir dükkana uğrarlar ve babası Yong Goo kızına sarı Sailor Moon sırt çantası alacağına dair söz verir. Bir gün, son sarı Sailor Moon sırt çantasının satılmakta olduğunu farkederler ve Yong-Goo satışı engellemek için mağaza içine girer, ama çantayı satın alan babanın tokat atmasıyla baba Yong-Goo şok olur ve çok üzülür. Ertesi gün çalıştığı otoparkta sarı Sailor Moon sırt çantası alan kızı gören baba, çantayı alan kızın aynı çantanın satıldığı bir mağazayı bildiğini öğrenir. Yong-Goo kızı geleneksel açık pazara kadar takip eder.

Kısa bir süre sonra kız bilinçsizce yere yığılır ve Yong-Goo kıza CPR yapmaya çalışır. Yanlarından geçen bir kadın ise yanlış anlama sonucu hemen polis çağırır. Yong-Goo çocuk kaçırmak ve cinayetle suçlanır. Ölen kızın babası da Ulusal Polis Ajansı şefidir. Yong-Goo'ya ölüm cezası verilir ve hapsedilir. Hapishanede 5 mahkumla Yong-Goo bir hücreyi paylaşır. Bir gün, Yong-Goo hapishane çete lideri So Yang-Ho (Oh Dal-Su)'nın hayatını kurtarır. So Yang-Ho minnettarlığını elinden geldiğince göstermekte ve Yong-Goo'ya her şekilde yardım etmektedir. Yong-Goo kızını görmek istediğini So Yang-Hoya söyler. Beş tutuklu bir muzice gerçekleştirmek için plan yapmaya başlarlar ve bir şekilde kızını içeri alırlar. Her şey o anda değişmeye başlar… Peki Yong Goo'nun sonu nasıl olacak ? İdam cezasından nasıl kurtulacak?

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE OYUNCULARI

Ryu Seung-ryong, Kal So-won ve Park Shin-hye filmin oyuncu kadrosu içerisinde yer alıyor.