Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
8.Gün 3. yeni bölüm fragmanı ilk sahne geldi! 8. Gün 2. son bölüm izle
8.Gün 3. yeni bölüm fragmanı ilk sahne geldi! 8. Gün 2. son bölüm izle
8.Gün 3. yeni bölüm fragmanı ilk sahne yayınlandı! 8.Gün 2. son bölüm ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Burcu Biricik ile Buğra Gülseoy'un yer aldığı dizide Bahar'ın ilginç hikayesi anlatılıyor. İşte 8.Gün dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 26 Mart 2018 - 23:50

8.Gün 2.son bölümde Şehnaz jete binmeden önceki gece, Selçuk’la yaptığı plan sayesinde yazılımın kopyasını güvenli bir yerde tutmayı başarmıştır. Yazılımı yok ettiğini söylese de Aziz inanmaz; Şehnaz’ı kızına zarar vermekle tehdit eder. 8.Gün 3. yeni bölüm fragmanı ilk sahnesi yayınlandı! İşte ayrıntılar…

8. GÜN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Aziz’in karanlık yüzünü gören Şehnaz, tutulduğu yerden kurtulmanın yollarını arar. Hayati’nin babası olduğu gerçeğini asla kabullenmeyen Bahar, ölen annesinin adını temize çıkarmak için kolları sıvar; öncelikle Selçuk’un izini sürecektir. Bahar istemese de Hayati ona bu yolda yardım etmeye hazırdır. Hayati, geriye kalan sınırlı ömrünü kızı için uzatmanın yollarını düşünmeye başlar.

Kemal’le Hayati arasındaki husumet Bahar sayesinde bir süreliğine tatlıya bağlansa da Kemal’in Hayatiyle ilgili planları çoktan başlamıştır. Bahar, Ozan’ın başını belaya soktuğu için kendini sorumlu hisseder, Ozan iyileşmeden onu bırakmaz. Hayati Ozan’a güvenmiyordur, bu yüzden işini sağlama alır. Ozan ise Bahar konusunda Aziz’i inandırmayı başarır.

 

8. GÜN FRAGMAN


8. GÜN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:31 - 27.03.2018