Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
8. gün 5. yeni bölüm fragmanı geldi! 8. gün 4. son bölüm izle
8. gün 5. yeni bölüm fragmanı geldi! 8. gün 4. son bölüm izle
ATV'nin yeni dizilerinden 8. gün 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmana depoda karşılıklı çekilen silahlar damga vuruyor. Mataranın içine saklanmış şarjör hayatlarını kurtarabilecek mi? Heyecanlı geçmesi beklenen yeni bölüme dair ayrıntılar ve 8. gün 4. son bölüm izleme linki...
Magazin 10 Nisan 2018 - 08:54

8. gün 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda bir depoda ateşlenen silahlar büyük merak konusu oluyor. Vurulanlar kim? Hayati kızından vazgeçecek mi? İşte yeni bölüm fragmanı ve 8. gün 4. son bölüm izleme linki.

8-gun-5-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Bahar’ın hayatı tehlikede!

Bahar annesinin hayatta olduğunu öğrenmiştir. Artık tek bir amacı vardır; annesini bulmak. Herkesin peşinde koştuğu program, şimdi Bahar’ın elindedir. Annesini program için hayatta tuttuklarını fark eden Bahar, Hayati’nin onu Aziz’e vermesini engelleyebilecek midir? Şehnaz’ın tutulduğu yer ifşa olunca Aziz delirir. Ozan, bir yandan babasının arkasını toplarken bir yandan da Bahar’ın hayatta kalabilmesi için kendini tehlikeye atar; babasına yalan söyler.

Aziz Ozan’ın yalanını yakalayınca Bahar’ın ipini çeker, o kız ölecektir! Ozan iyice köşeye sıkışır. Bahar, yoluna tek başına devam etme kararı alarak Hayati’nin yanından ayrılır. Hayati ona engel olmaya çalışsa da Bahar kararlıdır; bundan böyle suça bulaşmayacak, annesini yasal yollardan bulacaktır. Baba kızın yolları ayrılır. Fakat işler Bahar’ın istediği gibi gitmez, düşman çok güçlüdür ve her yere sızmıştır. Bahar, hakkında ölüm emri verildiğinin farkında değildir. Ozan bunu engellemek için elinden geleni yapar.

8-gun-5-2

Hayati de kızından vazgeçmeyecektir, onu geri kazanmak için mücadele eder. Bahar, annesine ulaşmak için öncelikle bu işin arkasındakileri bulmaya karar verir. Bu, sandığı kadar kolay olmayacaktır.

 

8. GÜN 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

8. GÜN SON BÖLÜM İZLE

8-gun-5-3
Son güncelleme: 09:21 - 10.04.2018