Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
8. Gün Dizisi konusu ve oyuncuları… Dizide Kim kimdir? 8. Gün’ün ilk fragmanı yayınlandı
8. Gün Dizisi konusu ve oyuncuları… Dizide Kim kimdir? 8. Gün’ün ilk fragmanı yayınlandı
ATV'de ekranlara gelecek 8. Gün Dizisi'nin ilk fragmanı yayınlandı. Ay Yapım imzalı dizinin ilk fragmanı çok beğenildi. 8. Gün dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu ise merak ediliyor. İşte 8. Gün oyuncuları biyografileri ve çok ses getiren tanıtım afişinin hikayesi
Magazin 13 Şubat 2018 - 14:49

8. Gün Dizisi’nin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmandan hemen sonra ise 8. Gün Dizisi konusu ne? ve oyuncuları kim? soruları sorulmaya başladı. 8. Gün’de kim kimdir? Dizinin başrollerinde kimler var? İşte oyuncuların biyografileri ve 3 günde tamamlanan ilginç afişi…

AFİŞİ 3 GÜNDE TAMAMLANDI

Yakında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “8. Gün”ün fragmanı kadar afişi de ilgi gördü. Geçtiğimiz hafta önce Burcu Biricik sosyal medya hesaplarından afişin bir parçasını, ardından Buğra Gülsoy ve Musa Uzunlar da her gün başka bir parçasını paylaştı…

Oyuncuların ardından afişin tamamını ATV sosyal medya hesaplarından paylaştı ve gazete ilanlarıyla izleyicilerine duyurdu. Oyuncuların yüzlerinin yer aldığı yırtık parçalardan oluşan afiş takipçiler tarafından çok beğenildi.

bugragulsoy  burcubiricikmusa-uzunlar

8. GÜN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

ATV tam bir tarih vermese de dizinin yakında başlayacağı duyuruldu.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği “8. Gün” yakında atv'de yayınlanmaya başlayacak. ATV’nin merakla beklenen yeni dizisi “8. Gün”; oyuncuları, bitmeyen temposu ve sürekli yükselen bir merak duygusuyla izleyiciyi ekran başına toplaması bekleniyor. Dizi bu ay veya önümüzdeki ay ekranlarda olacak. Yayın tarihi net bir şekilde açıklandıktan sonra haberimizden öğrenebilirsiniz.

8. GÜN OYUNCU KADROSU

Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş’ın rol aldığı dizi, bitmeyen temposu, sırları ve heyecanı zirvede tutan senaryosu ile merak uyandıracak.

YÖNETMENLER:

Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar

8. GÜN DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

buğra gülsoy sözcü ile ilgili görsel sonucu

BUĞRA GÜLSOY

22 Şubat 1982 doğumlu Buğra Gülsoy'un tam ismi Behiç Buğra Gülsoy'dur. Tiyatro, sinema ve dizilerde rol alan oyuncu Buğra Gülsoy Ankara'da dünyaya gelmiştir. Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu'dur. Mezun olduktan sonra Kıbrıs'ta bir süre Kıbrıs Devlet Tiyatrosu bünyesinde çeşitli oyunlar ile sahne almış ve kısa film yönetmenliği yapmıştır.

Kuzey Güney dizisinde Güney Tekinoğlu karakterini canlandıran Buğra Gülsoy daha sonra Fox Tv de yayınlanan Aşk Yeniden dizisinde Fatih Şekercizade karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında güzel oyuncu Burcu Kara ile evlenmiş ancak evliliği 11 ayın ardından son bulmuş ve boşanmıştır. Buğra Gülsoy aslen Ankara'lıdır.

musauzunlar

MUZA UZUNLAR

22 Nisan 1959 doğumlu usta oyuncu Musa Uzunlar 2015 yılında Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Bahri Umman karakteri ile usta oyunculuğunu yine konuşturmuştur. Mimar Sinan Ünv. Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü 1985 senesinde tamamlamış ve Devlet Tiyatrolarında göreve başlamıştır. Musa Uzunlar Antalya doğumludur aslen ise Niğde Kemerhisar'lıdır.

burcu biricik sözcü ile ilgili görsel sonucu

BURCU BİRİCİK

4 Mayıs 1989 doğumlu oyuncu Burcu Biricik 2014 yılı Kasım ayında Kanal D'de başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini oynamaktadır. Burcu Biricik 1,70 boyundadır. 2006 yılında Antalya'da düzenlenen güzellik yarışmasında “Akdeniz Kraliçesi” seçilen Burcu Biricik Elmalı İlçesi Antalya'lıdır. Burcu Biricik yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Şarkısı dizisi oyuncuları arasında yer almakta ve dizide Hülya karakterini canlandırmaktadır. 31 Temmuz 2016 yılında Reklamcı Emre Yetkin ile evlenmiştir.

hakankurtas

HAKAN KURTAŞ

Hakan Kurtaş 7 eYLÜL 1988 İzmir doğumludur. Hakan Kurtaş Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuk öncesi üniversite döneminde profesyonel olarak basketbol oynayan Hakan Kurtaş dizi, tiyatro ve oyunculuğun yanı sıra karikatür çizimi ve müzik ilede ilgilenmektedir. Bi Aralık isimli bir müzik grubu ile çalışmalar yapmaktadır.

İlk set deneyimini Vücut isimli film ile gerçekleştiren Hakan Kurtaş günümüzde B Planı Tiyatro topluluğu ile İstila isimli bir oyunda oynamaktadır. Aynı zamanda ekranların sevilen dizisi Dolunay'da Deniz karakterini oynamıştır. Dizi ile birlikte vizyona 2017 yılında girmiş olan Bölük isimli sinema filminde rol almıştır. Ayrıca vizyon tarihi henüz belirlenmeyen Martıların Efendisi sinema filmi oyuncu kadrosunda yer almaktadır.Bugüne kadar Ezel, Bir Çocuk Sevdim ve A.Ş.K. isimli projelerde rol alan Hakan Kurtaş İzmir doğumludur.

yigitkirazci

YİĞİT KİRAZCI

Yiğit Kirazcı Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümü mezunudur. Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknik Atölyesi'nde oyunculuk dersleri almıştır. 2011 yılında Mavi Kelebekler dizisinde Kosta Nikoliç karakterini canlandırmıştır. Güllerin Savaşı dizisinde ise Mert karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı yeni dönemde Atv ekranlarında yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisi oyuncuları arasına dahil olmuş ve dizide Tuna karakterini canlandırmaktadır. 1983 yılında İstanbul Şişli Can Hastanesi'nde dünyaya gelen Yiğit Kirazcı anne tarafından aslen Balıkesir Ören, baba tarafından ise aslen Niğde'lidir. Babası Yunanistan İskeçe doğumludur ancak dede ve kökleri Niğde'ye uzanmaktadır.

cem davran sözcü ile ilgili görsel sonucu

CEM DAVRAN

Oyuncu, komedyen ve sunucu Cem Davran 1964 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Uzun seneler Şehir Tiyatroları Aksesuar Şefliği yapan Mehmet Davran'ın oğludur. Aslen nerelisiniz sorusuna İstanbul dediği halde ısrarla dede tarafından nerelisiniz diyenlerede bir cevap İstanbullu oluşum diyor. Hilal Davran ile evli olan Cem Davran'ın bu evliliğinden Ali ve Hürcan isminde 2 oğlu vardır.

CEYDA DÜVENCİ sözcü ile ilgili görsel sonucu

CEYDA DÜVENCİ

Ceyda Düvenci 1977 senesinde Bursa'da dünyaya gelmiştir. 1997 senesinde Türkiye güzellik yarışmasında 3. olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 1995 senesinde Palavra Aklar dizisi ile gerçekleştirmiştir. Bir çok reklam ve dizide rol alan Ceyda Düvenci İsmail ve Zümrüt Düvenci çiftin tek çocuğudur. Kadıköy Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2000 yılında Kaan Girgin ile evlenmiş 2002'de ayrılmışlardır. 2008 ve 2013 yılları arasında ise Engin Akgün ile evlilik gerçekleştirmiş ve bu evliliğinden Melisa Nur Akgün isminde bir kızı vardır. Ceyda Düvenci baba tarafından aslen Selanik, anne tarafından ise aslen Kırklareli'lidir.

8. GÜN İLK FRAGMANI


8. GÜN İKİNCİ FRAGMANI