Sözcü Plus Giriş

Diriliş Ertuğrul 98. bölüm fragmanı: Senin kelleni alırım Bahadır Bey… Diriliş Ertuğrul 97. son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul 98. bölüm fragmanı yayınlandı ve Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümüyle ilgili detaylar netleşmeye başladı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde en çok dikkat çekenler ise iddialı cümleler oldu. İşler kızışırken, Diriliş Ertuğrul'da gerilim de yükseliyor... Son bölümde Sultan tarafından Konya’ya çağrılan Emir Saadeddin’in bundan sonraki planını merak edenler... Dün akşam Diriliş Ertuğrul'un son bölümünü izleyemeyen ya da tekrar izlemek isteyen vatandaşlar ise Diriliş Ertuğrul 97. bölüm izle araması yapıyor...

null
Güncellenme: 10:15, 30/11/2017
Diriliş Ertuğrul 98. bölüm fragmanı: Senin kelleni alırım Bahadır Bey… Diriliş Ertuğrul 97. son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul’un son yayınlanan bölümü olan Diriliş Ertuğrul 97. bölümde heyecan yine zirveye çıktı. Ekrana gelmeye başladığı günden itibaren kendi kitlesini oluşturan Diriliş Ertuğrul’da yeni bölümde neler olacak sorusu merak ediliyor ve Diriliş Ertuğrul 98. bölüm fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığı araştırılıyor. Diriliş Ertuğrul’da yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve iddialı cümleler dikkat çekti. Diriliş Ertuğrul 98. bölümde işler iyice kızışacak, ok yaydan çıkacak…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. BÖLÜM FRAGMANINDA DİKKAT ÇEKEN SÖZLER

Bu kahpe cengin ortasında bir kez daha tuzağa düştük…

Çok kan dökülecek…

Senin kelleni alırım Bahadır Bey…

Öfkemi taşımaya dağlar dahi tahakat getiremez…

İŞTE 98. YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

 


 

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Diriliş, dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. “O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleymanşah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SETİNDE YANGIN

Alınan bilgiye göre, yangın dün sabah 04.30 sıralarında Diriliş Ertuğrul dizisinin Riva’da bulunan çekim platosunda meydana geldi. Dizide kullanılan kostümlerin bulunduğu konteynerde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangında kostümler kül olurken, şirket çalışanları anında olaya müdahale edip ayrıca itfaiye ekiplerine haber verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği platoya gelerek yangına müdahale ederken, olayda yalnızca maddi hasar meydana geldiği öğrenildi. İtfaiye ve polis ekipleri yangının ardından bölgede geniş çaplı inceleme başlatırken, dizinin çekimlerine ara verildiği öğrenildi.

DİRİLİŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Obaya dönen Ertuğrul, Hanlı  Pazar'a gidip satışı durdurmuş ve Dündar'ın aldığı göç kararını da bozarak Kayıları gene eski düzenine kavuşturmuştu. Sultan'ın fermanıyla uç beyliği alametlerini Oğuz beylerinin önünde Emir Saadeddin'in elinden almıştı. İlk iş olarak satışı bozduğu esnada kendisine kılıç çeken ve iki Çavdar alpının ölümüne sebep olan Bahadır Bey'in oğlu Sancar'ı sürgün etmişti. Sultan tarafından tam yetki verilen Ertuğrul'un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Kendisine tuzak kuranın Ares olduğunu Ares'e söyleyecek mi? Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi?

Sultan tarafından Konya'ya çağırılan Emir Saadeddin'in bundan sonraki planı ne olacak? Tekfur Ares ile ittifakı devam edecek mi? Bahadır Bey'e karşı tavrı ne olacak? Ertuğrul'un Karacahisar Kalesi'ni fethetmesini engellemeye çalışacak mı? Ares, Ertuğrul'dan tuzak meselesini öğrenebilecek mi? Ertuğrul'a dostluk elini mi uzatacak yoksa savaş hazırlıklarına devam edip taarruza mı geçecek? Tehlikeli savaşçı Titan'a ne görevler verecek? Diriliş Ertuğrul son bölümünü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 97. BÖLÜM İZLE!

Aslıhan, amcası Bahadır Bey ile olan beylik çekişmesinde onu yenebilecek mi? Bahadır Bey, Ertuğrul'un gelişinden ve oğlunun sürgün edilişinden sonra ne yapacak? Dündar'ın sürgün edilip ona destek veren beylerin beylikten azledilmesinden sonra Kayı obasında yeni düzen nasıl olacak? Yeniden Ertuğrul'un gölgesine giren Kayıları bundan sonra neler bekliyor?

ENGİN ALTAN DÜZYATAN'A TAM 6 MİLYON TL!

Yıl içinde dört reklam filmi çekecek olan oyuncunun, yaklaşık 6 milyon TL’ye anlaştığı öğrenildi. Çorlu’da bir yol üzerinde çekilen reklamda, Düzyatan tek başına oynadı. Düzyatan’ın başrolünü oynadığı ve bu yıl dördüncü sezonuyla TRT1’de ekrana gelen ‘Diriliş: Ertuğrul’un önceki akşam yayınlanan 96’ncı bölümü, tarihi bir başarı yakalayarak reyting listesine damgasını vurdu. Özeti, ikinci sırada yer alan dizi, Total’de yüzde 16.40 reyting ve yüzde 34.69 izlenme oranı, AB’de ise yüzde 20.53 reyting ve yüzde 42.02 izlenme oranıyla zirveye oturdu.

Yayınlanma Tarihi:23:17,