Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragman yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 98. son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından hemen araştırılıyor. Reytig rekorları kıran dizi Dirliş son bölümde Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar veriyor. Dirliş Ertuğrul son bölümü izleyemeyenler 98. bölümü araştırırken heyecanı yaşayanlar ise 99. yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Dirliş Ertuğrul son bölüm özeti...

Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragman yayınlandı! Diriliş Ertuğrul 98. son bölüm izle!

Son bölümde nefes kesen aksiyon sahnelerinin ardından Dirliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak sorusunun yanıtını 99. bölüm fragmanında arayan izleyiciler Google’a başvuruyor. Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi'ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan'ın zehirlendiğini öğreniyorlar. İzleyiciler, “Diriliş 99. bölüm fragmanı” ve “Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanı” aramalarını yapmaya başladılar. Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasını anlatan Diriliş dizisi her hafta reyting listelerinin en üstünde yer alıyor. Diriliş Ertuğrul yeni fragmanı yayınlandı 99. bölümde neler olacak? Son bölüm internetten nasıl izlenir?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey'e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Diriliş, dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi. “O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleymanşah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN’A TAM 6 MİLYON TL!

Yıl içinde dört reklam filmi çekecek olan oyuncunun, yaklaşık 6 milyon TL'ye anlaştığı öğrenildi. Çorlu'da bir yol üzerinde çekilen reklamda, Düzyatan tek başına oynadı. Düzyatan'ın başrolünü oynadığı ve bu yıl dördüncü sezonuyla TRT1'de ekrana gelen ‘Diriliş: Ertuğrul'un önceki akşam yayınlanan 96'ncı bölümü, tarihi bir başarı yakalayarak reyting listesine damgasını vurdu. Özeti, ikinci sırada yer alan dizi, Total'de yüzde 16.40 reyting ve yüzde 34.69 izlenme oranı, AB'de ise yüzde 20.53 reyting ve yüzde 42.02 izlenme oranıyla zirveye oturdu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi'nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan'ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan'ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan'ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi'ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan'ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.

Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan'ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi? Bu hadise karşısında Bahadır Bey'in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?

Ares'in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası'na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul'un oğlu Gündüz'le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul'un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?