Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
A Gentleman filminin konusu ne? A Gentleman filminde kimler oynuyor?
A Gentleman filminin konusu ne? A Gentleman filminde kimler oynuyor?
A Gentleman filmi geçtiğimiz yıllarda adından söz ettirmiş yapımlar arasında yer alıyor. A Gentleman filmi televizyon ekranlarında yayınlandığı dönemlerde konusu ve oyuncuları merak ediliyor. A Gentleman filminde kimler oynuyor?
Magazin 8 Şubat 2019 - 13:25

A Gentleman filminin konusu ve oyuncuları filmin izleyicileri tarafından araştırılıyor. Aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken A Gentleman filminin konusu ve oyuncuları ise şu şekilde…

A GENTLEMAN FİLMİ KONUSU

Gaurav, Amerika’da yaşayan bir Hintli ve aynı zamanda örnek bir vatandaştır. Kendisiyle aynı şirkette çalışan Kavya’ya evlenme teklifi etmeyi planlayan Gaurav’ın hayalleri, karanlık geçmişine gömdüğü düşmanı Yakub’un ortaya çıkmasıyla suya düşer. Gaurav ile Yakub arasında kıyasıya bir kovalamaca başlar. Üstüne üstlük Kavya da bu kovalamacanın ortasında kalmıştır. Gaurav bir yandan kimliğini gizlemeye, diğer yandan hem kendini hem de Kavya’yı kurtarmaya çalışacaktır.

A GENTLEMAN FİLMİNDE KİMLER OYNUYOR?

Sidharth Malhotra
Jacqueline Fernandez
Darshan Kumaar
Hussain Dalal
Amit Mistry
Rajit Kapoor
Supriya Pilgaonkar
Sunil Shetty
Shaheed K. Woods
Zachary Coffin
Kushal Punjabi

Etiketler