Mac Miller evinde ölü bulundu! ABD’li rapci Mac Miller kimdir?

Rap dinleyicilerinin yakından tanıdığı Mac Miller evinde ölü bulundu. Mac Miller kimdir? Gerçek adı Malcolm James McCormick olan Mac Miller Kaliforniya yakınlarındaki evinde ölü bulundu. 26 yaşındaki Miller'in aşırı doz uyuşturucudan hayatını kaybettiği bilgisi verildi.

Mac Miller evinde ölü bulundu! ABD’li rapci Mac Miller kimdir?

ABD basınındaki iddialara göre asıl adı Malcolm James McCormick olan 26 yaşındaki rapçi Miller, evinde ölü bir şekilde bulundu. Genç rapçinin ölüm nedeninin aşırı dozda uyuşturucudan kaynaklandığı belirtildi.  Miller, mayıs ayında uyuşturucunun etkisi altında araba kullandığı tespit edilince gözaltına alınmıştı.

macmiller

2.5 yıldır birliktelik yaşayan Ariana Grande ve rap yıldızı Mac Miller, geçtiğimiz mayıs ayında ilişkilerini bitirme kararı almıştı.

MAC MILLER KİMDİR?

2010 yılı başlarında plak şirketi Rostrum Records ile sözleşme yapan Miller, ilk stüdyo albümünü 2011’in kasım ayında Blue Slide Park ile yaptı. Albüm, Amerikan Billboard 200 listesinde bir numaraya yükselmişti. Tha Dogg Pound’un 1995 çıkışlı Dogg Food albümünden bu yana ABD’de liste başı olan ilk bağımsız albüm olmuştu. Miller’ın ikinci stüdyo albümü Watching Movies with the Sound Off, Haziran 2013’te dinleyiciyle buluşmuştu.

Loading...