Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun bile şaşırdı: Ben böyle bir şey görmedim! Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı?
Acun bile şaşırdı: Ben böyle bir şey görmedim! Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı?
Survivor 2018'de inanılmaz günler yaşanıyor. Dominik'te Gönüllüler fırtınası esiyor. Acun Ilıcalı inanamadı "Ben on yıldır böyle bir şey görmedim" dedi. Ünlüler takımında sinirler gergin kavgalar baş gösterdi. Survivor son bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül neydi? İşte Survivor son bölüm özeti....
Magazin 24 Nisan 2018 - 00:03

Ünlüler takımı dökülmeye başladı, Gönüllüler şaha kalktı. Dominik’te tam anlamıyla rüzgar tersine döndü. Üst üste oyun kaybeden Ünlüler takımı ada konseyinin ve açlığın gerginliğini yaşıyor. Kim ne söyledi? Ödül oyunlarında hangi takım kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar…

Damla:
9-5’ten oyunu verseydik tarihe geçerdik. Kafamızı duvarlara vursak yeriydi. Elif’in bireysel dokunulmazlığı alması dengeleri değiştirdi Elif kazanmasa potaya çıkanlar Elif, Sahra, Mustafa olurdu.

Nagihan: Mustafa Kemal çok şaşırdı.

Turabi: İkinci dokunulmazlık oyunu benim kötü olduğum bir oyundu. Ama hiçbir zaman bırakmam. Bazı oyunlarda iyi olursun bazılarında kötü olursun. Ben yüzüme karşı konuşulanları dinlerim arkamdan konuşanları dinlemem. Böyle insanlar benim etrafımda olmasın. Bir şeyler yapınca yanımda yapamayınca karşımda olanlar hep karşımda olsun ben onları ezer geçerim.

 

Merve: (Turabi hakkında) Sürekli istatistik kovalıyorsun. Eskiden hep Cumali’yi seçerdi şimdi Murat’ı seçiyor. Sen kendini garanti mi görüyorsun. Dokunulmazlık için oynuyoruz kendine gel ya. Bu kadar mı özgüveninin sıfır, bu kadar mı istatistik kovalıyorsun?

Mustafa Kemal: Kötü hissediyorum. Gitme adayı olan kişi nasıl hissederse öyle. Şaşkın hissediyorum.

Sahra: Mustafa trip attı. Potaya girmeyi hak etmediğini söyledi. Kimse hak etmiyor. Adem hiç hak etmiyor. Hadi benim performansım düşmüştü. Bu kadar moral bozulacak bir şey değil. Çok fazla kendini üzmeye gerek yok.

Mustafa Kemal: Herkes ile iyiydim performansım da iyi. Beni yazmazlar diye düşünmüştüm. Her şey iyiyken yazılmak beni üzdü. Adaletli biriyim. Ben gelmeden performansı kötü olanları yazmayı düşünmüştüm.

Turabi: İsmi yazılanlar kendinden bahsetmeye, kendini övmeye başladı. Zaten her şey görülüyor ona göre oy atacaklar.

Ümit: Mustafa iyi bir yarışmacı. Umarım gitmez gerçekten çok üzüldü. Performanslar neredeyse eşit. Takıma nazar değdi. Artık bu hafta nazardan kurtuluruz.

Elif: İkinci oyunu kaybedince Mustafa Kemal’e söyledim senin ismin çıkacak diye.

 

BİRİNCİ ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun: Ödül oyununa hoş geldiniz. Gönüllüler için söylenecek şey mükemmel bir yükseliş. Kazanan takım duş jeli alacak. Kazanan takım duş aldıktan sonra tavul şinitzel, zeytinyağlı taze fasulye ve barbunya yiyip kola içecek.

Ünlüler: 8 Gönüllüler: 10 Ödül Gönüllüler takımının oldu.

Acun Ilıcalı oyun sırasında şoke oldu “Ben Survivor’da 10 yıldır böyle bir oyun görmedim” dedi.

Sema: Genel olarak çok mutsusuz. Kavgalar başlayacak diye gerginim umarım şu oyunu alır ve rahatlarız.

Ümit: Şu konsey bitmeden düzelemeyeceğiz. Buradaki gerginlik yaşanıyor. İnsanlar birbirine patlamaya hazır. 6 oyundur alamıyoruz açız.

İKİNCİ ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Alp: Ödül oyununa hoş geldiniz. Bu hafta kazanan takım waffle makinesi kazanacak ve daha iyi olan yataklı adaya geçecek.

Ünlüler: 7 Gönüllüler: 10 Ödül Gönüllüler takımının oldu.