Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor’da format değişiyor! Acun açıkladı Survivor sil baştan… Yeni format nasıl olacak?
Survivor’da format değişiyor! Acun açıkladı Survivor sil baştan… Yeni format nasıl olacak?
Survivor 2018'de format değişiyor. Takımlar arasında dengesizlik olması nedeniyle Acun Ilıcalı Survivor 2018'de formatı değiştiriyor. Survivor'da All Star takımı ikiye bölünecek ve takımlar 10'a 10 olacak.
Magazin 1 Nisan 2018 - 23:33

Acun Ilıcalı bu akşamki konseyde şok bir gelişme açıkladı. Konsept değişikliği yapıldı. All Star- Gönüllülere karşı kesin olarak galip oldu Survivor’da All Star takımı ikiye bölünecek.Takımlar 10’a 10 olacak. All Star – All Star karşı yarışacak. Survivor'da yeni takımlar 2 Nisan pazartesi günü belli olacak.

Gönüllüler Takımına sonradan dahil olan milli sprocu Batuhan’ın yarışmadan kendi isteği ile ayrıldığını açıklayan Ilıcalı asıl önemli değişikliği de açıkladı.

 

Yarın yapılacak Gönüllüler Takımı elemesinin ardından All Star takımı 5 ve 6 kişiden oluşacak iki takıma ayrılacak. Gönüllüler Takımı’nın yarışmacıları da 5 ve 4 kişi olarak ayrılacak ve iki takımın oyuncularından oluşan 10’nar kişilik iki takım belirlenecek.

Yarışmaya bundan sonra bu iki takımın mücadelesi ile devam edilecek. Bu haberi alan All Star takımı şok oldu ve gözyaşlarına boğuldu.

Son güncelleme: 08:20 - 02.04.2018