Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı açıkladı: Survivor 2018 yeni takımlarda kimler var?
Acun Ilıcalı açıkladı: Survivor 2018 yeni takımlarda kimler var?
Survivor 2018'in en heyecan verici ada konseyi yaşandı. Survivor'un şimdiye kadarki en iyi yarışmacıları All Star takımında toplanmış ve Gönüllüler takımı ile yarışmıştı. Gelmiş geçmiş en iyi takım yenilmek bilmeyince All Star ile Gönüllüler takımları değiştirildi ve yeni All Star takımları oluşturuldu. Peki 2018 Survivor All Star yeni takımlarda kim hangi takımda yer alıyor? İşte cevabı...
Magazin 3 Nisan 2018 - 00:15

Survivor 2018 başladığı günden beri güçlü All Star takımı ile Gönüllüler arasında zaman zaman çekişmeli oyunlar olmasına rağmen All Star sık sık birinci gelmeyi başardı. Yarışmanın heyecanı azalınca Acun konsept değiştirdi. Ve kartlar yeniden karıldı. İşte Survivor 2018 yeni All Star takımları…

Acun Ilıcalı: Survivor 2018’in en heyecan verici konseyinde birlikteyiz.Bir vedamız var. Yağmur, Birsen ve Nevin aday. Oylamanın sonucunu açıklayacağız biri veda edecek. All Star için hayati bir durum söz konusu. All Star takımının yeni takım şekli açıklanacak. Kim hangi takımda olacak? Şuan elimde bunları okuyacağım ve All Star ikiye bölünecek. Bir saatte 25 bin yorum aldım. Seyircilerimizden destekleyenler ve olmasın diyenler var. Amacımız böyle önemli bir kadronun rekabetini yaşayabilmek. All Star 14 oyuncu var. Ve sadece 6 tane yeni yarışmacı kalacak. Aslında konsept kendi kendine All Stara dönüşmüş durumda. 14 All Star 6 yeni yarışmacı var. Kartlar yeniden dağıtılacak. Finale nefessiz bir şekilde gideceğiz.

All Star takımından Gönüllüler takımına geçen isimler:
Hakan
Nagihan
Hilmi Cem
Murat
Damla

Gönüller’de kalanlar:
Anıl
Cumali
Funda
Birsen
Nevin
Yağmur

All Star’da kalan ve All Star’a geçen isimler:
Ümit
Turabi
Adem
Yiğit
Sema
Berna
Elif
Merve
Sahra
Mustafa Kemal

Acun Ilıcalı: Takım isimleri için açıklama yapmam gerek takım ismi olarak Gönüllüler olacak diğeri Ünlüler olacak. Sezonun bundan sonraki haritası böyle.

Hilmi Cem: Gündüz oyununda söylediğim gibi bu takımda olmaktan guru duydum. Bundan sonra hayatıma Gönüllüler’de devam edeceğim. Hakkımızda hayırlısı. Yeni bir heyecan var.

Murat: 2013 yılında Hilmi ile takımın en küçük yarışmacısıydık. Gönüllüler ile başladık. Bu takımda olmaktan çok mutluyum. Arkadaşlarımı çok seviyorum. Onlara karşı nasıl yarışacağımı bilmiyorum. Size karşı kırıcı olmayacağım.

Damla: Açıkçası konseyde açıklayınca direk hissettim. Sema ile duygusal şeyler paylaştık. Gönüllüler sakın yanlış anlamasın. Üzüntümüz sadece bir şeyleri çok fazla paylaştık.

Mustafa Kemal: Tamamen profesyonel düşünüyorum.

Acun: Takım dengelerini nasıl buldunuz.

Ümit: Onların karşıya geçmesi beni üzdü. Acun Bey takım kurmakta kulüp başkanı gibisiniz. Çok zor rakipler var. Bayan yarışmacılarda da eşitlik sağlandı. Skoru bilemiyorum artık. Sizin fikrinize saygı duyuyorum.

Acun: Survivor 2018 All Star oldu artık, Ünlüler ile Gönüllüler olacak. Büyük ödüller sizi bekliyor. İki yarışmacının aileleri gelecek.