Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor Hakan Hatipoğlu elendi mi? Hakan’ın sağlık durumu nasıl?
Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor Hakan Hatipoğlu elendi mi? Hakan’ın sağlık durumu nasıl?
Hakan Hatipoğlu ile ilgili karar açıklandı. Parkurda boynundan yaralanan Hakan Hatiopoğlu'nun yarışmaya devam edip edemeyeceği merak ediliyor. Doktor Metin Kuş'un Hakan hakkındaki kararını Acun Ilıcalı açıkladı. Peki Hakan Hatipoğlu Survivor'dan elendi mi? İşte ayrıntılar...
Magazin 22 Şubat 2018 - 22:34

Hakan Hatipoğlu yarışma sırasında kaza geçirmiş ve boynundan rahatsızlanmıştı. Ardından Acun Ilıcalı Hakan’ın yarışmaya devam edemeyebileceği ihtimalini belirtmişti. Acun Ilıcalı Survivor 9. bölümde Hakan Hatipoğlu’nun Survivor akıbetine dair açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı “İki haberim var. Doktor Metin Kuş Hakan kararını açıkladı. Hakan bir hafta içinde takıma dönecek ancak bir aya yakın oyun oynaması yasak. İki takıma da ikişer yedek gelecek. Gönüllülere yedek yarışmacı daha erken gelecek. Diğer yedekler daha sonra gelecek. Gamze’nin yerine yeni yarışmacı geliyor. Hem Gamze’nin hem de Hakan’ın yerine iki  yarışmacı gelecek.” dedi.

 

Son güncelleme: 08:00 - 23.02.2018