Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe açıklaması
Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçe açıklaması
Geride bıraktığımız günlerde Milli Takım için çok önemli maçlardan biri olan Hırvatistan karşılaşmasını izleyen Acun Ilıcalı hakkındaki iddialara yanıt verdi.
Magazin 8 Eylül 2017 - 07:35

İçinde bulunduğumuz ay içinde sevgilisi Şeyma Subaşı ile evlilik hazırlığında olan Acun Ilıcalı spor tutkusuyla bilinen bir isim. Vakti olduğu sürece halı saha maçları yapan ve önemli futbol müsabakalarını kaçırmayan Acun Ilıcalı, geride bıraktığımız günlerde düzenlenen Türkiye- Hırvatistan maçını izlemek üzere stadyumdaki yerini aldı. Ancak Acun Ilıcalı’nın maç sonunda taktığı atkı infiale sebep oldu. Fenerbahçe taraftarı olan Acun’un maçın sonunda gönül verdiği takımın atkısını taktığı iddia edildi hatta o anın fotoğrafları da servis edildi…

acun-atki

ACUN’DAN ATKI YALANLAMASI

Acun Ilıcalı çıkan haberler karşısında yanıt hakkını sosyal medya hesabı üzerinden kullandı. Maç sırasında çekilmiş bir fotoğrafını da paylaşan Ilıcalı atkının Fenerbahçe renklerinde olmadığını ve haberin yalan olduğunu şu satırlarla ifade etti: “Milli maçta Fenerbahçe atkısı taktığım tamamen yalan bir haberdir. Bir taraftarın ricası üzerine, sarı-siyah renklerinde bir Bayburtspor atkısı takıp poz verdim. Eskişehir seyircisinden de misafirperverlik ve içtenlikten başka bir yaklaşım görmedim. Bir deli kuyuya taş atmazsa sevinirim”

acun-ilicali-ic

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.