Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı’dan radikal karar! Dün akşam açıkladı
Acun Ilıcalı’dan radikal karar! Dün akşam açıkladı
Acun Ilıcalı "Survivor yeni başlıyor" dedi ve yeni sürprizlerini açıkladı. Survivor 2018'de takımlar değişti, dengeler sonunda kendini buldu.
Magazin 6 Nisan 2018 - 07:41

Survivor 2018'de takımlar son halini aldı. Eski dostlar bu kez birbirlerine rakip oldu. Gözyaşları ile yeni heyecanlar birbirine karıştı. Acun Ilıcalı, yarışmaya yeni kurallar ekledi.

YENİ KONSEPT EKRANLARA GELDİ

Survivor’da dün akşam yeni konsept ekranlara geldi. Yeni takımlar arkadaşlarıyla buluşurken duygusal anlar da yaşandı.  Bu bölümün ilk oyunu ise iletişim oyunuydu. Oyun öncesi Acun Ilıcalı flaş bir açıklama yaparak yeni kural geldiğini açıkladı.

HER HAFTA İKİ DOKUNULMAZLIK OYNANACAK

Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı yarışmacılar iletişim oyununa çıkmadan önce kural değişikliğine gidildiğini belirterek “Her hafta iki dokunulmazlık oynayacaksınız. Önce birinci dokunulmazlığı oynayacaksınız. Kaybeden takımdan iki aday çıkacak. Ertesi Gün ikinci dokunulmazlığı oynayacaksınız. Karşı takım kaybederse iki aday daha çıkacak. Aynı takım kaybederse tek aday daha çıkacak. Aynı takımdan 3 aday çıkmış olacak. Artık stratejiler son derece önemli olacak” dedi.

Son güncelleme: 18:37 - 06.04.2018