Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı’dan ‘Uluslararası’ müjde
Acun Ilıcalı’dan ‘Uluslararası’ müjde
Survivor 2018'de Ada Konseyi öncesi konuşan Acun Ilıcalı, uluslararası mücadelelerin devam edeceğini açıkladı. Survivor'da Rumen ekibi ile yapılan mücadelenin de rövanşının yapılacağını söyledi.
Magazin 26 Şubat 2018 - 11:03

Survivor All Star takımı geçtiğimiz günlerde Rumen takımı ile mücadele etmişti. Ödül oyununda 6-1 önde olmasına rağmen oyunu 10’a 8 kaybetmişti. Ada konseyinde yenilginin üzüntüsü yaşandığını dile getiren Ilıcalı, Survivor 2018 yarışmacılarına ülkeler arası oyunların devam edeceği müjdesini verdi.

Ada konseyinde konuşan yapımcı, “Bu ne son oyundu ne de sondan bir önceki oyundu. Enternasyonal oyunlar oynayacaksınız, bundan sonra da oynayacaksınız. Sportif Survivor şekli, dünyada yaptığımız programlarda tamamen spora dönmüş durumda. Tamamen performansa dayalı. Dünyanın çoğu ülkesinden talep var. Yaklaşık 7-8 ülkenin bize talebi var. Önümüzdeki dönemde çok değişik organizasyonlar yapacağız. Bütün dünyaya doğru yayılmaya çalışıyoruz. Rumen takımıyla da oynamaya devam edeceksiniz. Bu maçın rövanşı olacak, daha sonra bir daha olacak. Çok heyecanlı oyunlar olacağından şüphem yok. Heyecanla bekleyeceğiz. Başarılar diliyorum” ifadelerini kulandı.

Son güncelleme: 15:56 - 26.02.2018