Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun, ünlüleri dövüştürecek! ‘Boxun Yıldızları’nda kimler var kimler
Acun, ünlüleri dövüştürecek! ‘Boxun Yıldızları’nda kimler var kimler
Ünlüler ringe çıkıyor, kapışmasını TV8 yayınlıyor. Boxun Yıldızları Dilara Gönder'in sunumu, Bilgehan Demir ve Adem Kıllıççı'nın yorumuyla Bülent Çetinaslan, Fulya Keskin, Şenol İpek, Aycan Demirci, Ateş Fatih Uçan, Çılgın Sedat, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Sami Lavi, Asena, Baki Mercimek, Ayşıl Özaslan, Ramazan Kalyoncu ve Doğuş ringte kozlarını paylaşıyor! Peki Boxun Yıldızları kimdir? Şarkıcı olan da var dansözlük yapan da... İşte Acun'un yeni programı ile ilgili tüm merak edilenler...
Magazin 4 Ekim 2017 - 10:53

Farklı bir format ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Ünlüler kozlarını ringte paylaşacak. Çılgın Sedat, Doğuş, Baki Mercimek, Fulya Keskin gibi pek çok ünlü kapışmak üzere ringe çıkacak. Pek çok sürpriz ünlü ismin ringe çıkacağı Boxun Yıldızları yakında TV8’de olacak…

boxunyildizlari-880

İŞTE TANITIM VİDEOSU

 


İŞTE BOXUN YILDIZLARI YARIŞMASINA KATILAN ÜNLÜLERDEN BAZILARI 

bulent-cetinaslan

BÜLENT ÇETİNASLAN KİMDİR?

25 Mayıs 1974 Ankara doğumlu olan Bülent Çetinaslan, oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmıştır. İlköğretim ve lise öğrenimini Ankara’da tamamlayan Çetinaslan, 12 yıl boyunca çeşitli takımlarda profesyonel voleybol oynamış, oyunculuk eğitimime Ayla Algan ile başlamıştır. Daha sonra Kenter Tiyatrosu’nda eğitimine devam eden oyuncu; 21 yaşındayken Çiçek Taksi dizisinde rol almıştır. Ardından Melekler Adası ve Acı Hayat dizilerinde de rol almıştır.Arka Sıradakiler dizisinde “Oktay” karakteriyle tanınmıştır. 2007-2012 yılları arasında Arka Sıradakiler adlı dizide Oktay karakterini canlandırdı.

fulya-keskin

FULYA KESKİN KİMDİR?

Fulya Keskin, 1984’te İzmir’de doğdu. Sporcu kimliğinin yanı sıra modellik üzerine çalışmalarını da sürdüren Survivor Fulya Keskin, İstanbul’da yaşıyor. Halen modellik yapmaya devam eden Survivor Fulya modelliğin yanı sıra step ve aerobik eğitimi de vermektedir.

senolipek

ŞENOL İPEK KİMDİR?

Şenol İpek, 23 Temmuz 1975 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Mesleğe manken ve modellik yaparak başladı. 2011 yılında Star TV'de yayınlanan yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği yarışma programı “Yok Böyle Dans” yarışmasına katıldı. Jüride Acun Ilıcalı, Azra Akın, Sait Sökmen ve Tan Sağtürk görev yaparken, sunuculuğunu ise Burcu Esmersoy ve Cem Ceminay yaptı. 2014 yılında “Abbas'ın Melekleri” adlı sinema filminde Şenol İpek'in yanı sıra Sevil Uyar, Dodan Akkaya, Dost Elver, Cengiz Küçükayvaz, Berrak Deniz, Şenol İpek, Deniz Gönen, Sinan Bengier' de yer alıyor. Şenol İpek, manken Şebnem Schaefer ile nişanlandı, ayrıldılar.

aycan-demirci

AYCAN DEMİRCİ KİMDİR?

Aycan Demirci 1996 yılında İstanbul'da doğmuştur. Modellik yapan Aycan Demirci, Gardırop Savaşları yarışmasının birinci sezonunda yarışmış, 3 Şubat Cuma günü elenerek Gardırop Savaşları'na veda etmiştir. Aycan Demirci Gardırop Savaşları yarışmasının ikinci sezonunda da yer almıştır. Son on bölümlük final ile geri dönmüş ikinci sezonun son 5 yarışmacısı arasına girmiştir. Kıyafetlerine ve gardırobuna güvendiği için yarışmaya katıldığını belirtmektedir.

cilgin-desat

ÇILGIN SEDAT (SEDAT KAPURTLU) KİMDİR?

Çılgın Sedat lakaplı sanatçı Sedat Kapurtlu, 1 Kasım 1973 yılında doğdu. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde 4 yıl eğitim aldıktan sonra tar ve cümbüş çalarak müziğe başlamıştır. Bağlama, kanun, bateri, davul ve klavye çalabilmektedir. Profesyonel futbol yaşantısına 1 Eylül 2008’de Zeytinburnuspor’da başladı ve 1 Temmuz 2011’de son verdi. Survivor'daki performansıyla spor geçmişi olduğunu gözler önüne seren Çılgın Sedat, Taekwondo, karate ve kick boks sporuyla ilgilenmiştir. Küçük yaşta katıldığı ses yarışmasında ikinci olan Çılgın Sedat, kuaförlükten futbola, futboldan şarkıcılığa, şarkıcılıktan smackdown’a birçok alanda meziyeti bulunmaktadır. 2005 yılında Özlem Kapurtu ile hayatını birleştiren Sedat Kapurtlu'nun Siraç (d.2006) adında bir engelli ve Yağız Kapurtu adında 2 oğlu vardır.

dogus

DOĞUŞ KİMDİR?

Doğuş, 30 Haziran 1974’te Almanya’da doğdu. Aslen Rize, İkizdereli olan şarkıcı 4 yaşına kadar Almanya’da yaşadı. 4 yaşında ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşındı. Aile içi sorunlarından dolayı evden kaçtı ve çocuk yaşta sokakta yaşamaya başladı. Çeşitli zorluklarla karşılaştı. Adını “Doğuş” olarak değiştirdi. Survivor’da yarıştı. 2014 yılının Kasım ayında Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile evlendi, ikiz çocukları var

Son güncelleme: 11:17 - 04.10.2017