Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adada bir kişi fenalaştı! Survivor’da All Star takımı birbiriyle yarıştı! Survivor’da neler oldu?
Adada bir kişi fenalaştı! Survivor’da All Star takımı birbiriyle yarıştı! Survivor’da neler oldu?
Survivor yarışmasının 4. bölümde birinci yarışmayı All Star takımı kazanmıştı. İkinci ödül oyununda ise bu kez All Star yarışmacıları birbirleri ile yarıştı. Peki ödül neydi? Öte yandan Gönüllüler takımında Gamze fenalaştı. İlk ödül oyununun All Star takımına kaptıran Gönüllüler yine aç kaldı. İşte Survivor son bölümde yaşanan gelişmeler...
Magazin 15 Şubat 2018 - 23:43

Survivor’da All Star ile Gönüllüler sıkı birer yarış sergiliyor. Gönüllüler takımında ipler geriliyor. Ecem ile Gamze hala adanın gündeminde… Gamze’nin fenalaşması, Ecem’in hiç sayı kazanamaması ile ilgili neler konuşuldu? Ödül neydi? sorusunun cevabı ise belli yarışmacıların şimdilik dokunamayacağı bir ödül…

ÖDÜL OYUNUNUN ARDINDAN YAŞANANLAR

Gönüllüler takımından Gamze ödül oyununun ardından adalarına tekne ile gitmelerinden dolayı fenalaştı. Arkadaşları da Gamze’ye iyileşmesi için destek oldu.

 

All Star takımı ise adalarına gittiklerinde neşeleri yerindeydi.

Nihat: Ramazan enteresan bir şekilde bağırdı. Acun Bey sinirlendin dedi o da bu sinirlenmiş halim değil. Acaba Hakan ile Ramazan arasında liderlik yarışı mı var? Acaba bölünme konseyin devamı mı?

Ümit: Bence birbirlerini desteklemediler.

Sahra: Bence Hakan ile Ramazan grubu oluşacak ve konseylerde göreceğiz.

Damla: Ya takım olarak bölündüler. Ben temkinli davranmak istiyorum. Sonuçta All Star’dayız daha önce izleyip gelmiş de olabilirler.

Hilmi Cem: Bence özgüvenleri kırıldı.

Nagihan: Oyunları kazanmak istiyoruz kazanmalıyız ki All Star olduğumuzu hissedelim.

Ecem: İyi yarıştım ama sayı getiremedim üzüldüm. Ümit abi bana teknikleri gösterdi alışacağımı düşünüyorum.

Marcus: Ben sürekli Hilmi Cem ile oynuyorum.

Hakan: Onların kendilerine göre zayıf olanları seçiyorlar. Erkekler çok kötüydü bu oyunda. Marcus ben sahile gidiyorum meditasyon yapacağım dedi ama yok pilavı soğudu ve ben merak ediyorum Marcus’u. Marcus nerede? Kaçtı mı kurt mu yedi? Şartlar onu zorluyor. 15 gün aç kalabiliyorum dedi.Bana o kadar dayanıklı gelmiyor.

Gönüllüler adada Marcus’u aramaya başlıyor.

 

Marcus: Yemek bulmaya gittim çok açım. Talihe bir şey çıkar diye gezdim. Hiçbir şey yok etrafta.Ayağımı yardım. Çok kötü kaydım düştüm.

Ramazan: Bugünki oyunda doğru karar verdiğimi düşündüm ama ilerde ne olacağını görürüz.

Hakan: Gamze hep grip hasta hazır değil. Ramazan Ecem’i yazarak hata etti. Kendi ile yürüyecek bir arkadaşını kaybetti. Orada Semalar, Nagihanlar çıtır çıtır yerler. Belki Sahra ile baş başa kalırsa dayanır ama zor. Orada kimi geçebilir? Ramazan’ı Ecem’e oy atacağını düşünmemiştim. Düşünün yanında bir arkadaşın var onunla dağları delebilecekken birbirinizi devirdiniz.

 

İKİNCİ ÖDÜL OYUNU

Alp Kırşan: Sahip olacağınız ama dokunamayacağınız bir ödül. Erkekler ve kadınlar iki ayrı grup çıkarıyor ve birinciler başka bir oyun oynayacak kazanan bir kişi 5 bin TL kazanacak.

All Star takımından kadınlar kendi aralarında erkekler kendi aralarında yarıştı ve birer birinci çıkardılar.

Nagihan Karadere:1  Ümit Karan:2

5 bin TL’lik ödülün kazananı Ümit Karan oluyor…