Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adele 45 kilo verdi, kimse tanıyamadı
Adele 45 kilo verdi, kimse tanıyamadı
Son dönemde verdiği kilolarla gündemden düşmeyen Adele, Oscar töreninden sonra düzenlenen after partyde görüntülendi. Kilo vermeye devam eden ünlü şarkıcıyı ise görenler tanıyamadı.
Magazin 11 Şubat 2020 - 12:15

İngiliz şarkıcı Adele, kilo verdikten sonra yaşadığı değişimi yine gözler önüne serdi. Beyonce ve Jay-Z’nin düzenlediği Oscar after partysinde çekilen fotoğrafı olay yarattı.

Daily Mail gazetesi, ünlü şarkıcının günde 1000 kalori diyeti ile 45 kilo verdiğini yazdı.

Fotoğraf: Instagram

Ünlü isim, Polonyalı televizyon sunucusu Kinga Rusin ile fotoğraf çekildi. Rusin’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta Adele’in leopar desenli kıyafeti ve oldukça incelmiş beli dikkat çeken ayrıntılar arasındaydı.

Adele ile fotoğrafını paylaşan Rusin, “Dün Beyonce ve Jay-Z’nin özel partisinde Adele ile ayakkabılar hakkında konuştuk. Fotoğraftaki Adele muhtemelen 30 kilo verdikten sonra” notunu yazdı.

Fotoğraf: BACKGRID UK

Geçtiğimiz yıl eşi Simon Konecki’den boşandıktan sonra değişim sürecine giren Adele, ocak ayında Karayipler’in Anguilla bölgesinde görüntülenmişti.

Adele’in antrenörü Brezilyalı Camila Goodis, ünlü şarkıcının çok fazla spor yapmayı sevmediğini belirterek zayıflığını diyete borçlu olduğunu söyledi.