Adele’in verdiği kilolar görenleri şaşırttı

Son aylarda verdiği kilolarla adından sözettiren Adele, Karayipler'de yaptığı tatilde görüntülendi. Adele'nin son görüntüsüyle daha da zayıfladığı, ve mutlu olduğu farkedildi.

Adele’in verdiği kilolar görenleri şaşırttı

İngiliz şarkıcı Adele, nisan ayında eşi Simon Konecki’den boşandıktan sonra 20 kilo verdiği öğrenilmişti.

Karayipler’in Anguilla bölgesinde şarkıcı Harry Styles ve suynucu James Corden ile tatil yaparken görüntülenen Adele, son haliyle bambaşka biri gibi görünmesi dikkat çekti.

Fotoğraf: BACKGRID UK

Adele’in kilo verme sırrını ise kişisel antrenörü Camila Goodis açıkladı. The Sun gazetesine konuşan Goodis, ünlü şarkıcının çok fazla spor yapmayı sevmediğini, zayıflamasını yüzde 90 oranda diyet yapmasına borçlu olduğunu açıkladı. Antrenör Goodis, Adele’i Robbie Williams’ın Türk asıllı eşi Ayda Williams ile birlikte spor yaptırdığını söyledi.

Fotoğraf: BACKGRID UK

Uzun süredir Ayda Williams’ı çalıştıran Goodis, “Adele ve Ayda iyi arkadaşlar. Ben de Ayda’nın evinde Adele ile ikisini birlikte çalıştırdım” dedi.

Fotoğraf: BACKGRID UK

SIRFTOOD DİYETİ YAPMIŞ

Adele’in verdiği kiloların ardında, pilates, ağırlık kaldırma egzersizleri, şekeri kesme ve Sirtfood diyeti olduğunu açıkladı. Peki Sirtfood diyeti nedir? Zayıflama genini harekete geçirdiği iddia edilen sirtüin proteinini aktive etmeye yarayan besinleri tüketmeye dayanan bu diyet biçimi, İngiltere’de beslenme uzmanları Aidan Goggins ve Glen Matten tarafından geliştirildi. Yeşil çay, lahana, yaban mersini, somon ve narenciye gibi sirtüin bakımından zengin gıdaları tüketmenin vücuta sabit bir metabolizma sağladığı ve hızlı kilo vermeye yardımcı olduğu iddia ediliyor.