Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adem Kılıççı kimdir? Survivor Adem kaç yaşında ve nereli? All Star’ın güçlü yarışmacısı…
Adem Kılıççı kimdir? Survivor Adem kaç yaşında ve nereli? All Star’ın güçlü yarışmacısı…
Survivor 2018 All Star takımı için yarışan Adem Kılıççı kimdir? Survivor hayranlarının geçen yıldan tanıdığı Akdeniz Oyunları'nda gümüş madalya kazan Adem Kılıçcı kaç yaşında ve nereli? İşte güçlü All Star oyuncusu hakkında merak edilenler...
Magazin 27 Şubat 2018 - 14:24

Adem Kılıçcı kimdir? Survivor Adem Kılıçcı nereli ve kaç yaşında? soruları Survivor’da kaldığı sürece en çok sorulan sorulardan bazıları olacak gibi görünüyor. Milli boksör olan Adem Kılıçcı. ‘Yarım kalan hikayemiz var' sözleri ile Survivor 2018 All Star'a iddialı bir giriş yapmıştı. İşte madalya sahibi milli sporcu ile ilgili merak edilenler…

Swordsman lakaplı Adem kılıççı hakkında merak ettikleriniz haberimizde…

ADEM KILIÇCI KİMDİR? NEREDELİ?

Adem Kılıçcı, 5 Mart 1986 yılında Ağrı'da dünyaya geldi. Kılıççı'nın boyu 1.89 olup, spora karşı merakı küçük yaşlarda başlamıştır. İstanbul'a gelen Kılıççı, Fenerbahçe altyapısında ‘boks' alanında kendini geliştirmiştir. Başarıları ise; 2004 yılında Dünya Boks Şampiyonu'nda gümüş madalya, 2007 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde yapılan Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya, 2009 yılında yapılan Akdeniz Oyunlarında gümüş madalya, 2013 yılında Akdeniz Oyunlarında altın madalya kazandı.

ademkilicci1

SURVIVOR 2017’DE FİNALE KALMIŞTI

Survivor 2017'de finale kalan Adem Kılıççı, ikinci oldu. Ogaday Çalışkan ise şampiyon oldu. Kılıççı'nın yarışmadaki sözleri, başarıları, tartışmaları gündemde kendini korumuştu. Yarışmada kendisiyle ilgili şu açıklamaları dikkat çekmişti: Biz buraya hasret çekmeye geldik, açlık çekmeye geldik, gurbet çekmeye geldik, her türlü entrikaya, her türlü yalana göğüs germeye geldik. Hayatı geriden gelip yakalamayı seven bir insanım.

ademkilicci3

RİO’YA GİDEMEMİŞTİ…

Türk boksör, 2014-2015 Dünya Boks Federasyonu tarafından gerçekleştirilen APB Profesyonel Boks Liginde dünya şampiyonu olmuş ve Rio'da düzenlenecek Olimpiyatlar için katılım hakkı kazanmıştır. Fakat kanının içinde yasaklı madde tespit edilmesi nedeniyle Türk boksör Adem Kılıççı Rio'ya gidememiştir.

ademkilicci2

‘YARIM KALAN HİKAYEMİZ VAR'

Survivor 2017’ye ünlüler takımından katılan Adem Kılıççı, Ogeday ile birlikte canlı SMS oylamasına çıkmış halk oylaması sonucunda Survivor 2017 ikincisi olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Survivor All Star 2018’de mücadele edeceğini açıklan Adem Kılıçcı, “Yarım kalan bir hikayemiz var” sözleriyle bu sene de iddialı olduğunu belirtmişti.