Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Adı Efsane’ yeni bölüm 22. bölümde neler olacak? Sibel Fiko’yla yüzleşecek mi?
‘Adı Efsane’ yeni bölüm 22. bölümde neler olacak? Sibel Fiko’yla yüzleşecek mi?
Kanal D'nin sevilen dizisi 'Adı Efsane' kadroya eklenen yeni yüzlerle yoluna devam ediyor. Bu sezon kadrosu Cem Yiğit Üzümoğlu, Şenay Gürler, Hakan Ummak, Kaan Sevi, Ferit Kaya, Simay Barlas, Baran Bölükbaşı ve Özgü Kaya gibi oyuncularla şekillenen Adı Efsane, 22. ve son bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Adı Efsane'nin 22. bölümünde neler olacak? İşte Adı Efsane 22. bölüm fragmanı ve yeni bölümde olacaklar...
Magazin 10 Temmuz 2017 - 10:32

Diziye Şenay Gürler, Ferit Kaya ve Simay Barlas katılması ile güçlenen kadro ile yoluna devam eden dizinin bu bölümünde Sibel ise, yavaş yavaş Fiko’ya olan duygularında değişimler yaşamaya başlar.

BÖLÜMÜN KONUSU

Sibel, Fiko ile yüzleşiyor!

Fiko, gülüm diye divane olduğu sevdiği Sibel’in, Hakan ile olan öpüşme olayından sonra gemileri yakmıştı. Sibel’den uzak durarak bir nebze olsun onu unutmuştur. Çiler’in bir önceki bölümde kendisi ile yakınlaşması onun için yeni bir umut olmuştu. Sibel ise, yavaş yavaş Fiko’ya olan duygularında değişimler yaşamaya başlar. Konuşmak istediğini söylediği Fiko’nun ise, aklını yine karıştırmayı başarır. Kendisi için doğru insan belki de Çiler’dir; fakat, Sibel’in bu yaklaşımı iki taraftan da uzak durmasını gerektiren bir olaya dönüşür.

O KADAR HAKKIM YOK MU?

Fiko, Sibel’i affedecek mi? Fiko, daha başlamadan Çiler’e olan duygularından vaz mı geçecek? Adı Efsane 2. Devre yeni bölümüyle 11 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında!

Son güncelleme: 16:40 - 10.07.2017