Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Zehra 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 9. son bölüm izle
Adı Zehra 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 9. son bölüm izle
Adı Zehra 9. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Zeynep Çamcı ile yakışıklı oyuncu Alican Yücesoy'un yer aldığı dizi konusu ile izleyicilerden tam not aldı. Adı Zehra yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte diziye ilişkin son ayrıntılar...
Magazin 21 Nisan 2018 - 22:47

Adı Zehra 9. son bölümde; Genco ve Zehra eve döndüklerinde şok edici bir manzarayla karşılaşmıştır. Kanlar içinde yerde yatan Nadir, hastaneye kaldırılır. Adı Zehra yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte ayrıntılar…

ADI ZEHRA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Babası için endişelenen Genco, bir yandan da Şule'nin neden böyle bir şey yaptığını merak etmektedir. Nadir kendine gelebilecek midir? Olayla ilgili Şule ve Nadir herkese ne anlatacaktır?

Zehra bu soruların cevabını merak ederken bir yandan da Mine'nin gerçek anne ve babasının kim olduğunu öğrenebilmek için Hayal'le bir plan yapar. Ancak Şule'nin karşı atağıyla yaşanan şok edici bir gelişme Zehra'nın planlarını altüst edecektir! Öte yanda Ceren ve Leyla arasındaki savaş iyice kızışmıştır. Bu savaş nereye varacaktır?

ADI ZEHRA YENİ FRAGMAN

ADI ZEHRA SON BÖLÜM

Son güncelleme: 10:26 - 22.04.2018