Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Zehra 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 10. son bölüm izle
Adı Zehra 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 10. son bölüm izle
FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden Adı Zehra dizi severlerden tam not aldı. Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Adı Zehra'nın başrollerinde Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve Hatice Aslan yer alıyor. Adı Zehra yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte diziye ilişkin son detaylar...
Magazin 28 Nisan 2018 - 23:10

Adı Zehra dizisinin son bölümünde; Leyla'nın sürpriz çıkışı sonrasında Zehra'nın aklı yeniden karışmıştır. Şule, yaptığı hamleyle şüpheleri Nadir'in üzerinden çekmeyi ve oğlunu korumayı bir kez daha başarmıştır. Adı Zehra yeni fragman geldi mi? İşte diziye ilişkin son detaylar…

ADI ZEHRA YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Leyla'nın Mine'yle ilgili iddiası, Ceren için de bardağı taşıran son damla olur ve Ceren Serkan'a da, Şule'ye de rest çeker. Boşanmak isteyen Ceren, bu kez de Serkan ve Şule'nin başına bambaşka bir dert açacaktır! Mine de olanlar karşısında şaşkına dönmüş, Leyla ve Ceren arasında kalmıştır. Şule ve Nadir arasındaki nikah gerilimiyse, Şule'nin yeni planıyla başka bir boyuta taşınır.

Genco ve Serkan'ın ısrarla karşı çıktığı bu nikah gerçekleşecek midir? Şule kızına zarar verdiğini öğrenmesine rağmen, her şeyi hasır altı etmek için Nadir'le evlenecek midir? Zehra bir yandan Genco'yla yakınlaşmayı sürdürürken, bunu anlayan Kadir'in yeni hamlesiyle Zehra artık bir seçim yapmak zorunda kalır. Ancak şok edici bir gelişme, Zehra'nın Hande'ye ne olduğuna dair fikrini yeniden değiştirecektir!

ADI ZEHRA YENİ FRAGMAN

ADI ZEHRA SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:43 - 30.04.2018