Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı: Zehra 2. yeni bölüm fragmanı yayında! Adı: Zehra ilk bölüm izle!
Adı: Zehra 2. yeni bölüm fragmanı yayında! Adı: Zehra ilk bölüm izle!
Başrollerinde Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu'nun paylaştığı Fox TV'nin yeni dizisi Adı: Zehra 2. yeni bölüm fragmanı yayında! Bahar yaşadığı olayın şokunu üzerinden atabilecek mi? İşte Adı: Zehra ilk bölüm izleme linki ve yeni dizi hakkında merak edilenler...
Magazin 26 Şubat 2018 - 09:42

Adı: Zehra 2. yeni bölüm fragmanı yayında! Arif'i her gördüğünde korkulu gözlerle ona bakan Bahar, hala yaşadığı olayın şokunu atlatamamıştır. Yeliz'in düğün hazırlıkları devam ederken onun düşündüğü tek bir şey vardır; Nisan ve Doruk'un mutluluğu. Adı: Zehra ilk bölüm izle! Yeni tanıtımda Şule’nin Zehra’ya söylediği Yeni hayatına hazır mısın Hande?’ sorusu ön plana çıkıyor. İşte ilk bölüm izleme linki ve yeni bölümde olacaklar…

adizehra2-1

ADI: ZEHRA İLK BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Zehra’nın ailesinden ve özgürlüğüne doğru kaçışı başladı! Hiç bilmediği bir yerde bilmediği bir hayat yaşamaya başlayacak olan Zehra ne yapacak?

5 kardeşine hem annelik hem babalık yapmaya çalışan Filiz, güne ödenmemiş fatura sürpriziyle başlar. Evin geçimi, faturalar derken işten işe koşturan Filiz’in en yakın arkadaşı Tülay’ın ısrarıyla komşularının kınasına gitmesi hayatında yeni bir sayfa açacaktır. O gece Filiz’in başına gelen kötü bir olay hayatına Barış’ın girmesine sebep olur. Bu olay sayesinde Barış ise bir süredir tekrar karşılaşmayı istediği kızın Filiz olduğunu öğrenir ve bu defa kızın hayatından geçip gitmesine izin vermez. Filiz’in hayatına dokunabilmek için elinden geleni yapmaya çalışsa da, Filiz’in kolay kolay buna izin vermeyeceği açıktır.

adizehra2-2

Eve destek olmak için ders veren Rahmet yeni öğrencisi Müjde'nin babasının hışmıyla karşılaşır ve kendini zor kurtarır. Kardeşi Hikmet ise yaşadığı imkansız aşkta şiirlerle teselli olmaya çalışmaktadır. Tüm yaptıklarına rağmen babasına kıyamayan Kiraz Filiz’e yardım etmeye çalışırken, Fikret ise tam tersine Filiz’in başına daha çok iş açar. Tek düşündüğü içmek olan Fikri içki parası bulabilmek için yaptığı sahtekarlıktan Barış’ın yardımlarıyla kurtulur. Üstelik Barış'ın Filiz'e yaptığı iyiliği paraya dönüştürmenin de yolunu bulacaktır.

adizehra2-3

ADI: ZEHRA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arif'i her gördüğünde korkulu gözlerle ona bakan Bahar, hala yaşadığı olayın şokunu atlatamamıştır. Yeliz'in düğün hazırlıkları devam ederken onun düşündüğü tek bir şey vardır; Nisan ve Doruk'un mutluluğu.

Sürpriz bir şekilde Bahar'ın karşısına çıkan üvey kardeşi Şirin, bu kez kaçamaz. Şirin'in, Bahar'a karşı duyduğu suçluluk duygusu ise tanışmalarının ardından daha da çok artacaktır. Bahar her geçen gün kocası Sarp'ı daha fazla özlemektedir. Annesi Hatice'nin söylediklerini de asla unutamaz ve kocasının ölümü için onu suçlamaya devam eder.

adizehra2-4

Hatice ise diğer kızı Şirin'in odasında gördüğü Sarp'ın resimlerinden sonra Şirin ile yüzleşir ve ona hesap sorar. Hatice'nin içindeki şüphe de git gide artacaktır.

adizehra2-5

ADI: ZEHRA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ADI: ZEHRA İLK BÖLÜM İZLE