Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Zehra 3. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Adı Zehra 2. son bölüm izle
Adı Zehra 3. yeni bölüm fragmanı yayınladı! Adı Zehra 2. son bölüm izle
Adı Zehra dizisi ikinci bölümü ile ekranlara geldi. Sıradışı hikayesi ile televizyon macerasının nasıl geçeceği merak edilen yeni dizi Adı Zehra yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki Adı Zehra yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Adı Zehra ile ilgili merak edilenler...
Magazin 3 Mart 2018 - 23:29

FOX'un merakla beklenen, yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar'ın oturduğu, senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan “Adı: Zehra” dizisi Cumartesi akşamı izleyiciyle buluşmuştu. Dizi severler Adı Zehra yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabını internetten araştırıyor.

ADI: ZEHRA 3. BÖLÜM FRAGMANI


Ailesinden kıl payı kurtulan ve yeni bir kimliği olan Zehra, başına daha büyük dertler açılacağını bilmeden İstanbul'a gelmiş, kendisini zengin bir ailenin evinde bulmuştur. Onun, yıllar önce kaybolan kızları Hande olduğunu düşünen bu aileyle ilgili aklında binlerce soru vardır. Bir anne öz kızını nasıl olup da tanıyamamıştır?

Sahiden Zehra'yı kızına mı benzetmiştir? Her şeyden önemlisi, gerçek Hande'ye ne olmuştur? Bu aile neyi gizlemektedir? Öte yandan ailesi Zehra'nın yaşadığını öğrenmiş ve peşine düşmüştür. Bir yandan peşindeki babası ve ağabeyinden kaçan, bir yandan da öz annesini merak eden Zehra, kendisini yeni bir belanın içinde bulur.

ADI ZEHRA SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:51 - 05.03.2018