Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Zehra 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 3. son bölüm izle
Adı Zehra 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 3. son bölüm izle
Fox TV'nin yeni dizisi Adı Zehra 3. son bölüm ile ekranlara geldi. Başrolünde başarılı oyuncu Zeynep Çamcı'nın yer aldığı dizi ilginç hikayesi ile izleyenlerin dikkatini çekmiş durumda. Peki Adı Zehra yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Adı Zehra dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 10 Mart 2018 - 23:06

Adı Zehra 3. son bölümde Karakola gidip başına gelenleri anlatan ve bir itirafta bulunan Zehra, bu yolla her şeyi düzelteceğini düşünürken, Serkan'ın getirdiği bir belge her şeyi değiştirir. Adı Zehra yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

ADI ZEHRA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Zehra için işler daha da karmaşık bir hale gelmiştir. Acaba onun Hande olmadığını Kurdoğlu Ailesi biliyor mudur? Karakoldaki polisler bile her şeyi anlatmasına rağmen ona inanmamıştır.

Üstelik Serkan, kardeşinin psikolojik sorunlar yaşadığını söylemiş, Zehra'yı bir psikologla görüşmeye zorlamıştır. Zehra ne yapıp da bu durumdan kurtulacaktır? Ayrıca annesinin hayatından da endişe duymaktadır.

Zehra'nın gerçek ailesiyse, Zehra'ya git gide yaklaşmaktadır. Onu bulmak için televizyon kanallarına ve gazetelere çıkmaya karar veren aile sayesinde, Elif adlı bir televizyoncu her şeyi öğrenir. Peki şimdi ne olacaktır?

ADI ZEHRA FRAGMAN

ADI ZEHRA SON BÖLÜM

Son güncelleme: 00:17 - 11.03.2018