Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Zehra 6. yeni bölüm fragmanı yayında, Zehra’nın kaderini etkileyecek gelişme! Adı Zehra 5. son bölüm izle
Adı Zehra 6. yeni bölüm fragmanı yayında, Zehra’nın kaderini etkileyecek gelişme! Adı Zehra 5. son bölüm izle
Adı Zehra 5. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Konusu ile dizi tutkunlarının dikkatini çekmeyi başaran dizinin başrolünde Zehra karakterine Zeynep Çamcı canlandırıyor. Adı Zehra'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve sürpriz gelişmeler yaşandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 24 Mart 2018 - 23:26

Adı Zehra dizisinde heyecan dolu gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Adı Zehra dizisinin 5. son bölüm ile ekranlara geldi. Adı Zehra son bölümde; Zehra, yeni ailesi hakkındaki sırları öğrendikçe, hem kendi hayatı giderek daha da tehlikeye giriyor, hem de aşkı yeniden keşfediyor… Adı Zehra yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Adı Zehra dizisiyle ilgili son gelişmeler…

ADI ZEHRA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!-FRAGMAN İZLE

Zehra, gerçek annesiyle buluşacağını sandığı evde karşılaştığı korkunç manzara sonrası deliye döner. Şermin, İsmail ve oğulları Salih, zehirlenme teşhisiyle hastaneye kaldırılır. Zehra'nın en çok merak ettiği şeyse annesi Şermin'e ne olduğudur. Çünkü Şermin'in durumu kritiktir ve bu durum Zehra'yı perişan eder. Kadıncağız kurtulabilecek midir?

Ayrıca Zehra, hastaneye giderek büyük bir risk almıştır, onun evde olmadığını Kurdoğlu Ailesi öğrenecek midir? Öte yandan Genco da boş durmaz ve Salih'le ilgili yakaladığı bir ipucunun peşine düşer.

Polis de Elif'in öldürülmesiyle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak üzeredir, Kurdoğlu Ailesi'nin yakını bir başkomiser olan Bayram, hem cinayeti aydınlatacak, hem de çok önemli bir sırrı keşfedecektir!

ADI ZEHRA SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:42 - 25.03.2018