Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı: Zehra ilk bölüm 3. yeni fragmanı yayında! Yeni dizi Adı: Zehra’nın 3. tanıtım da geldi! İşte 1. bölüm tarihi…
Adı: Zehra ilk bölüm 3. yeni fragmanı yayında! Yeni dizi Adı: Zehra’nın 3. tanıtım da geldi! İşte 1. bölüm tarihi…
Fox TV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Adı: Zehra ilk bölüm 3. yeni fragmanı yayında! Başrollerini Zeynep Çamcı, Hatice Aslan, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu'nun paylaştığı dizinin 3. fragmanı da geldi. İşte ilk bölüme dair merak edilen ayrıntılar...
Magazin 22 Şubat 2018 - 12:31

Adı: Zehra ilk bölüm 3. yeni fragmanı geldi! FOX TV’nin yeni dizisi hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği yapım dram türünde olacak. İşte yayınlanan 3. yeni tanıtım ve diziye ilişkin son gelen bilgiler…

ADI: ZEHRA’NIN KONUSU:

Berlin'de; tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen 23 yaşındaki Zehra Şimşek'in yaşadıkları ne planlanabilir ne de yeryüzündeki herhangi biri, onun yaşadıklarını hayal edebilir! Dizi, Göçmen Türk kızı Zehra'nın Berlin'deki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü anlatır.

Ailesinin namusunu kirlettiği gerekçesiyle bir otobanda ölüme terk edilen ve bir kimliği bile olmayan genç Zehra, ardı ardına gelen olaylar sonucunda yedi yıldır kayıp olan Hande adlı bir kızın yerine geçer. Üstelik kayıp kızın annesi de Almanya'ya, Türk konsolosluğuna davet edilmiş ve Zehra'yı kızı olarak teşhis etmiştir! Kızını bulduğu için sevinç içinde olan anne, Zehra'yı alıp, İstanbul'a götürür.

adizehraic

Zehra, başına daha büyük dertler açılacağını bilmeden İstanbul'a gider. Ama aklında binlerce soru vardır. Bir anne öz kızını nasıl olup da tanıyamamıştır? Sahiden Zehra'yı kızına mı benzetmiştir? Her şeyden önemlisi, gerçek Hande'ye ne olmuştur? Bu aile neyi gizlemektedir?

Bir yandan peşindeki babası ve ağabeyinden kaçan, bir yandan da öz annesini merak eden Zehra, yeni ailesi hakkındaki sırları öğrendikçe, hem kendi hayatı giderek daha da tehlikeye girecek, hem de aşkı yeniden keşfedecektir.

adizehraic2

Almanya'daki yoksul ve katı kuralları olan ailesinin evinde yaşayan Türk kızı Zehra'nın ne bir kimliği ne de hayatı üzerine bir söz hakkı vardır. Babası ve ağabeyi onu, para karşılığında istemediği bir adamla evlendirmek istemektedir, anca Zehra'nın gönlü Kadir adlı bir gençtedir. Düğün günü gelip çattığında dayanamayıp sevdiğine kaçan Zehra, bu kaçma kovalama sonucunda önce ailesinin eline düşer, ardından da ailesinin namusunu kirlettiği gerekçesiyle bir otobanda ölüme terk edilir! Ancak hayatın onun için hazırladığı sürprizler henüz sona ermemiştir. Beklenmedik olaylar sonucu Zehra'nın yolu, geçmişi sırlarla ve korkunç bir suçla örülü İstanbullu bir aileyle kesişir…

adizehraic1

ADI: ZEHRA 1. BÖLÜM 24 Şubat Cumartesi 20.00 FOX TV ekranlarında…

ÇEKİMLER FRANKFURT’DA BAŞLADI!

Çekimleri Almanya'nın Frankfurt kentinde başlayan Adı: Zehra dizisinin başarılı oyuncusu Zeynep Çamcı, Avrupa'da Uzakdoğulu hayranlarının istilasına uğradı.

İki annenin dramını farklı biçimde ele alan Adı: Zehra dizisinin çekimleri Almanya'nın Frankfurt kentinde başlayarak, İstanbul'da devam etti. Almanya çekimlerinde seti ziyaret ederek Zeynep Çamcı ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayan oyuncu, tüm hayranları ile tek tek fotoğraf çektirdi. Avrupalı hayranlarının yanı sıra Uzakdoğulu hayranları ile de fotoğraf çektiren başarılı oyuncu, “En çok Almanya'da Uzakdoğulu hayranlarımla karşılaşmak beni şaşırttı. Adı: Zehra, Frankfurt'da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 23 yaşındaki Zehra'nın, Almanya'daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden hikayesini anlatıyor” dedi.

ADI: ZEHRA 1. BÖLÜM 3. FRAGMANI

FOX'un merakla beklenen, yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar'ın oturduğu, senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınan “Adı: Zehra” 24 Şubat Cumartesi saat 20.00'de izleyiciyle buluşacak.

adizehraic3