Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adrina Lima mutluluğunu böyle paylaştı
Adrina Lima mutluluğunu böyle paylaştı
Yazar Metin Hara ile mutlu bir beraberliği olan model Adriana Lima sosyal medya hesabından Türkiye'de tanınan ve sevilen şarkıcı Ricy Martin'le çekilmiş bir karesini paylaştı.
Magazin 8 Aralık 2017 - 07:36

İlerleyen yaşına rağmen bu sene Şangay’da gerçekleştirilen Victoria’s Secret defilesinde boy gösteren model Adriana Lima katıldığı bir davette bir araya geldiği şarkıcılar Rita Ora ve Ricky Martin ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Bu güzel geceye dair bir anı olarak sakladığı fotoğrafı kısa süre sonra sosyal medya hesabından paylaşan Lima geceye dair hissettiklerini satırlarına yansıttı. İşte Adriana’nın bu fotoğrafla ilgili paylaşımı:

adriana-ic

“Geçen gece bu güzel ruhlarla tanıştım. Rita Ora ve Ricky Martin… Genelde TBT göndermem ancak şahsen hayranı olduğum bu yetenekli müzisyenlerle tanışmak benim için çok mutlu edici bir deneyim oldu. Onların samimi, yürekli ve içten tavırları eminim bu kareden sizlere de ulaşıyor… Onlarla tanıştığım için ne kadar onur duyduğumu bir kez daha söylemek istiyorum.”