Afili Aşk 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 11. son bölüm izle

Afili Aşk 12. bölüm fragmanı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli ve Neşe Beykent'in yer aldığı Afili Aşk dizisinin son bölümünde; yaptıkları kaza sebebiyle Ayşe'nin sırrını öğrenen Kerem yine boş durmuyor. Diziseverler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor: Peki Afili Aşk 11. son bölümde başka neler yaşandı? İşte Afili Aşk dizisinden son gelişmeler...

Afili Aşk 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afili Aşk 11. son bölüm izle

Afili Aşk dizisinin son bölümünde; Kerem yine yapıyor yapacağını. Kazada Ayşe’yi korkutan Kerem, onun notlarında gördüğü şifrenin açılımını öğreniyor. Kerem bu yaptığını yanına koymayacak olan Ayşe ise bir şampuan firmasından reklam teklifi alıyor. Ayşe’nin reklamda oynamasını istemeyen Kerem hemen duruma el atıyor ancak Ayşe geri adım atmıyor.

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

AFİLİ AŞK 11. SON BÖLÜM İZLE

Kerem ve Ayşe trafik kazası geçirir! Kazada Kerem bayılıyor.Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe'ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır. Ayşe bu evlilik sürecini atlatabilmek için kendine bir liste hazırlar. Dört maddelik listesinin başında matematik dersi almak vardır.

Ayşe kendine bir matematik hocası bulur ancak bu hoca karizmasıyla Kerem'i rahatsız eder. Ayşe listesini tek tek yerine getirirken Kerem, Ayşe'nin listesindeki dördüncü maddeyi görür ama şifreli yazıldığı için ne olduğunu anlayamaz. Kerem Ayşe'nin listesindeki dördüncü maddenin anlamını öğrenmeye çalışır.

Loading...