Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Afili Aşk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şoke eden öpücük… Afili Aşk 15. son bölüm izle
Afili Aşk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şoke eden öpücük… Afili Aşk 15. son bölüm izle
Afili Aşk 15. son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde; Volkan bir anda kendini evlilik yolunda buluyor. Afili Aşk son bölümdeki gelişmelerin ardından yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu ve yayınlandı. Afili Aşk 16. yeni bölüm fragmanına Kerem'in Ayşe'yi öpmesi damga vuruyor...
Magazin 25 Eylül 2019 - 23:32

Başrollerinde Altan Erkekli, Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk ve Neşe Beykent’in yer aldığı Afili Aşk son bölümde; olan bitenler karşısında şaşkınlık yaşayan Volkan, Kerem ve Ayşe’den yardım istiyor. Öte yandan Muhsin’in hafızası bir anda yerine geliyor ve olay günü yaşananları hatırlamaya başlıyor. Beklenen Afili Aşk 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve detaylar ortaya çıktı, Kerem’den Ayşe’ye şoke eden öpücük geliyor…

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


AFİLİ AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ

Volkan bir anda kendini evlilik yolunda buluyor! Olan bitenler karşısında şaşkınlık yaşayan Volkan, Kerem ve Ayşe’den yardım istiyor. Öte yandan Muhsin’in hafızası bir anda yerine geliyor ve olay günü yaşananları hatırlamaya başlıyor. Peki Muhsin, bu evliliğin sahte olduğunu öğrenecek mi? Kerem ve Ayşe için zor zamanlar başlıyor.

AFİLİ AŞK SON BÖLÜM İZLE

Ayşe ise artık bu oyunu sonlandırmak istediğini Kerem’e söylüyor… Peki Kerem bu işe ne diyecek? Kabul edip, Ayşe ile yollarını ayıracak mı yoksa sahte evlilik gerçeğe mi dönüşecek?

Son güncelleme: 07:41 - 26.09.2019